Zuidooster dienstregeling 1962/1963
De Zuidooster dienstregeling '62/'63 ging in op 30 september 1962.
Het lijnnet van Zuidooster (toen nog geschreven als Zuid-Ooster) omvatte toen streeklijnen rond Nijmegen, Grave, Gennep, 's-Hertogenbosch, Eindhoven, Venray en Venlo. In Tilburg, 's-Hertogenbosch, Eindhoven en Nijmegen was geen lokaal vervoer toegestaan ten gunste van de stadsvervoerders, BBA (Tilburg en 's-Hertogenbosch), De City (Eindhoven) en CVD (Nijmegen). Op een aantal lijnen binnen deze steden mochten stadinwaarts alleen mensen uitstappen en staduitwaarts alleen mensen instappen. Zelf onderhield Zuidooster een stadsdienst in Venlo met twee lijnen.
In de dienstregeling waren ook vijf grensoverschrijdende lijnen naar Duitsland opgenomen. In samenwerking met Krefelder Verkehrs-A.G. werd een buslijn naar Kaldenkirchen onderhouden en de Duitse NIAG reed drie lijnen vanuit Bergen en Venlo naar Duitsland. Vanuit Gennep reed Zuidooster een buslijn naar Duitsland.
Tussen Bergen en 's-Hertogenbosch reed een speciale buslijn voor bezoekers van de wekelijkse veemarkt in 's-Hertogenbosch. Deze bus reed alleen op veemarktdagen te 's-Hertogenbosch, doorgaans op woensdagen. Op vervangende veemarktdagen reed deze lijn eveneens.
In de Zuidooster dienstregeling 1962/1963 waren volgende lijnen opgenomen:
- Lijn 1 Nijmegen - Alverna - Grave - Velp - Schaijk - Heesch - Geffen - Nuland - Kruisstraat - Rosmalen - 's-Hertogenbosch
- Lijn 2 Nijmegen - Hatert - Overasselt - Grave - Velp - Reek - Zeeland - Uden - Volkel - Boekel - Handel - Gemert - Beek en Donk - Aarle-Rixtel - Lieshout - Gerwen - Nuenen - Tongelre - Eindhoven
- Lijn 3 Nijmegen - Heumen - Mook - Plasmolen - Ottersum - Gennep - Heijen - Afferden - Bergen - Well - Wellerlooi - De Hamert - Arcen - Lomm - Velden - Venlo
- Lijn 4 Nijmegen - Heilig Landstichting - Groesbeek - Breedeweg/Horst
- Lijn 5 Nijmegen - Weurt - Beuningen - Ewijk - Winssen - Deest - Afferden - Druten - Puiflijk - Beneden Leeuwen - Boven Leeuwen - Wamel - Dreumel
- Lijn 6 Nijmegen - Wijchen - Leur - Hernen - Bergharen - Horssen - Appeltern - Batenburg - Ravenstein - Wijchen - Nijmegen
- Lijn 7 Druten - Horssen - Appeltern - Maasbommel - Alphen - Dreumel
- Lijn 8 Eindhoven - CR Kazerne - Mispelhoef - Legerplaats Oirschot
- Lijn 9 Eindhoven - Best - Liempde - Boxtel - Esch - Voorburg - Vught - 's-Hertogenbosch
- Lijn 10 Eindhoven - Acht - Best - Oirschot - Spoordonk - Moergestel - Tilburg
- Lijn 11 's-Hertogenbosch - Vught - IJzeren Man - Helvoirt - Oisterwijk - Enschot - Tilburg
- Lijn 12 's-Hertogenbosch - Vught - IJzeren Man - Helvoirt - Biezenmortel - Udenhout - Berkel - Enschot - Tilburg
- Lijn 13 's-Hertogenbosch - Vught - IJzeren Man - Cromvoirt - Helvoirt
- Lijn 14 Maren - Kessel - Lith - Lithoyen - Teeffelen - Oss
- Lijn 15 Uden - Nistelrode - Heesch - Oss (gezamenlijk met BBA)
- Lijn 16 's-Hertogenbosch - Hintham - Rosmalen - Kruisstraat - Nuland - Geffen - Oss (- Ooijen).
- Lijn 17 Grave - Velp - Reek - Schaijk - Herpen - Berghem - Oss
- Lijn 18 Grave - Gassel - Beers - Cuijk - St. Agatha - Oeffelt - Gennep
- Lijn 19 Grave - Escharen - Langenboom - Mill - St. Hubert - Wanroij - Ledeacker - St. Anthonis - Boxmeer
- Lijn 20 Uden - Volkel - Odiliapeel - Mill - St. Hubert - Haps - Kruispunt Beugen - Oeffelt - Gennep
- Lijn 22 Gennep - Oeffelt - Beugen - Boxmeer - Sint Anthonis - Oploo - Westerbeek - De Rips - Milheeze - Bakel - Helmond - Stiphout - Gerwen - Nuenen - Tongelre - Eindhoven
- Lijn 23 Deurne - Milheeze - Bakel (- Gemert - Handel - Boekel - Volkel - Uden)
- Lijn 24 Venray - IJselsteijn - Craijenhut - Deurne - Brouwhuis - Helmond
- Lijn 25 Venray - Overloon - Smakt-Holthees - Maashees - Vierlingsbeek - Groeningen - Vortum - Sambeek - Boxmeer
- Lijn 26 Venray - Oostrum - Wanssum - Well
- Lijn 27 Venray - Leunen - Castenraij - Horst - Californië - Echtenray - Blerick - Venlo
- Lijn 28 Deurne - Zeilberg - Griendtsveen - America - Meterik - Horst - Sevenum - Californië
- Lijn 29 Venray - Oostrum - Wanssum - Blitterswijk - Meerlo - Tienray - Swolgen - Broekhuizenvorst - Broekhuizen - Lottum - Grubbenvorst - Echtenray - Blerick - Venlo
- Lijn 30 Druten - Horssen - Appeltern - Megen - Macharen - Oss
- Lijn 31 Venlo - Blerick - 't Rooth - Maasbree - Helden - Panningen - Everlo - Beringen - Meijel - Neerkant - Liessel - Deurne
- Lijn 32 Deurne - Vlierden - Ommel - Asten
- Lijn 33 Deurne - Zeilberg - Griendtsveen - Helenaveen
- Lijn 34 Bergen - Afferden - Heijen - Gennep - Plasmolen - Mook - Heumen - Overasselt - Grave - 's-Hertogenbosch (Marktdienst, alleen op woensdagen of vervangende veemarktdag)
- Lijn 35 Venlo - Kaldenkirchen (gezamenlijk met Krefelder Verkehrs-A.G.)
- Lijn 36 Bergen - Siebengewald - Gaasdonk - (Hülm -) Goch (gereden door NIAG)
- Lijn 37 Venlo - Straelen - Pont - Geldern (gereden door NIAG)
- Lijn 38 Venlo - Herongen - Wankum - Wachtendonk - Aldekerk - Moers - Homberg - Duisburg (gereden door NIAG)
- Lijn 39 Gennep - Ottersum - Grunewald
- Stadsdienst Venlo: Leutherberg - Station - Genooi
- Stadsdienst Venlo: Vinkebosje - Station - Blerick