Lijn 48 Tiel Station - Waardenburg Busstation (2000-2004)
Voormalige buslijn 48 | |
Vervoerder(s) | Hermes (... - 2002), Arriva (2003 - ...) |
Concessie | Rivierenland |
Regio | Rivierenland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Voorganger(s) | 48? |
Opvolger(s) | 648 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (per richting) |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 48 reed van Tiel via Ophemert, Varik, Opijnen en Neerijnen naar Waardenburg.
Route
Halte | ||
Tiel, Station | ||
Tiel, Veemarkt | ||
Tiel, Heiligestraat | ||
Tiel, Rijksscholengemeenschap | ||
Tiel, Nieuwe Tielseweg | ||
Tiel, Westlede | ||
Tiel, De Batouwe | ||
Tiel, Jhr. P.A. Reuchlinlaan | ||
Ophemert, Ophemertsedijk | ||
Ophemert, Steenfabriek | ||
Ophemert, Rode Molen | ||
Ophemert, Hermoesestraat | ||
Ophemert, Waalbandijk | ||
Ophemert, Molenstraat | ||
Ophemert, Goossen Janssenstraat | ||
Ophemert, Vivo | ||
Ophemert, Griedesteeg | ||
Ophemert, Van Beesd | ||
Ophemert, Kloppenhof | ||
Varik, Achterstraat | ||
Varik, Kerkstraat 3 | ||
Varik, Kerkstraat 38 | ||
Varik, Postkantoor | ||
Varik, Toevershof | ||
Varik, Walgtsestraat | ||
Varik, Sportterrein | ||
Heesselt, Heesselt | ||
Heesselt, Gerestraat 40 | ||
Heesselt, Kerklaan | ||
Heesselt, Gemeneweg | ||
Heesselt, Van Riemsdijk | ||
Heesselt, Esterwegsestoep | ||
Opijnen, Esterweg | ||
Opijnen, Zandstraat 59 | ||
Opijnen, Nieuwe Stoep | ||
Opijnen, Smid van Empel | ||
Opijnen, Gemeentehuis | ||
Opijnen, Repelsestraat | ||
Neerijnen, De Vor | ||
Neerijnen, School | ||
Neerijnen, PGEM-Station | ||
Waardenburg, Busstation |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan, vermoedelijk als opvolger van lijn 48.
Met ingang van de dienstregeling 2003/2004 van Arriva werd er van maandag t/m zaterdag eens in de 1.5 uur gereden overdag.
In de dienstregeling 2004/2005 werd in de ochtendspits tweemaal van Waardenburg naar Tiel gereden en in de middagspits tweemaal van Tiel naar Waardenburg. Op overige tijdstippen konden reizigers tussen Tiel en Waardenburg gebruik maken van de Regiolijn.
Op een later moment is deze lijn vernummerd naar 648.