Treinserie 9605 (België 1987/1988)
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 20 mrt 2021 om 22:11 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{BVSerieInfo |serie=9605 |treinsoort=Toeristentrein |traject=Hasselt - Brussel-Zuid - Brugge - Blankenberge |dienstregeling=1987/1988 |vervoerder=N...')
Voormalige Belgische treinserie 9605
| |
---|---|
Traject | Hasselt - Brussel-Zuid - Brugge - Blankenberge |
Dienstregeling | 1987/1988 |
Vervoerder | NMBS |
Materieel | onbekend |
Treinsoort | Toeristentrein |
Frequentie | 1x/dag |
Opmerkingen | Reed alleen tijdens de zomermaanden. |
Treinserie 9605 was in de dienstregeling 1987/1988 de Toeristentrein tussen Hasselt, Leuven, Brussel, Gent, Brugge en Blankenberge.
Traject
Station | ||
Hasselt | ||
Schulen | ||
Diest | ||
Zichem | ||
Testelt | ||
Aarschot | ||
Leuven | ||
Schaarbeek | ||
Brussel-Noord | ||
Brussel-Centraal | ||
Brussel-Zuid | ||
Denderleeuw | ||
Gent-Sint-Pieters | ||
Brugge | ||
Blankenberge |
Bijzonderheden
- Trein 9605 reed van Hasselt naar Blankenberge en trein 9656 reed van Blankenberge naar Hasselt.
- Op doordeweekse dagen reed deze trein vanaf Brussel-Zuid; het materieel kwam dan als P-trein vanuit Hasselt.
- In het weekend werd het hele traject onder dit serienummer gereden.
Andere voormalige Belgische treinseries 9605
Geen andere voormalige Belgische treinseries 9605 bekend.
Categorieën:
- Voormalige Belgische treinserie
- Belgische treinserie 9605
- Belgische dienstregeling 1987/1988
- Toeristentrein
- Station Hasselt
- Station Schulen
- Station Diest
- Station Zichem
- Station Testelt
- Station Aarschot
- Station Leuven
- Station Schaarbeek
- Station Brussel-Noord
- Station Brussel-Centraal
- Station Brussel-Zuid
- Station Denderleeuw
- Station Gent-Sint-Pieters
- Station Brugge
- Station Blankenberge