Treinserie 3720 (België 1984/1985)
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 8 jul 2020 om 20:48 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{BVSerieInfo |serie=3720 |traject=Châtelet - Charleroi-Sud - Brussel-Noord (- Mechelen) |dienstregeling=1984/1985 |vervoerder=NMBS |treinsoort=Pie...')
Voormalige Belgische treinserie 3720
| |
---|---|
Traject | Châtelet - Charleroi-Sud - Brussel-Noord (- Mechelen) |
Dienstregeling | 1984/1985 |
Vervoerder | NMBS |
Materieel | onbekend |
Treinsoort | Piekuurtrein |
Frequentie | Enkele ritten |
Opmerkingen | Reed niet in het weekend. |
Treinserie 3720 bestond in de dienstregeling 1984/1985 uit enkele P-treinen tussen Châtelet, Charleroi, Luttre, Nivelles, Brussel en Mechelen.
Traject
Overzicht van de P-treinen
Treinnr. | Traject | Opmerking |
---|---|---|
3720 | Charleroi → Mechelen | Stopte niet in Brussel-Kapellekerk en -Congres |
3721 | Charleroi → Mechelen | Stopte niet in Marchienne-Est en Buda. Stopte tussen Nivelles en Brussel-Noord alleen in Braine-l'Alleud, Waterloo, Sint-Genesius-Rode en Ukkel-Kalevoet en stopte ook in Brussel-Congres. |
3722 | Charleroi → Brussel-Noord | Stopte alleen in Marchienne-au-Pont, Nivelles, Braine-l'Alleud en de grote Brusselse stations. |
3723 | Charleroi → Brussel-Noord | Stopte niet in Marchienne-Est en Obaix-Buzet. Stopte |
3724 | Charleroi → Nivelles | |
3725 | Charleroi → Brussel-Noord | Stopte alleen in Marchienne-au-Pont, Nivelles, Braine-l'Alleud en alle Brusselse stations. |
3726 | Châtelet → Brussel-Leopoldswijk | Stopte alleen in Marchienne-au-Pont, Luttre en Nivelles |
4710 | Brussel-Noord → Châtelet | Stopte tussen Brussel-Zuid en Nivelles alleen in Vorst-Oost, Linkebeek, Braine-l'Alleud. Stopte niet in Obaix-Buzet en Marchienne-Est. |
4712 | Mechelen → Châtelet | Stopte alleen op de grote Brusselse stations, Nivelles, Luttre en Marchienne-au-Pont |
4713 | Brussel-Noord → Châtelet | Stopte alleen in Nivelles, Luttre en Marchienne-au-Pont |
4714 | Mechelen → Charleroi | Stopte niet in Brussel-Congres, -Kapellekerk, Vorst-Oost, Ukkel-Stalle, Linkebeen, Holleken, De Hoek, Baulers en Marchienne-Est |
4715 | Brussel-Noord → Charleroi | Stopte niet in Brussel-Congres en -Kapellekerk |
4716 | Brussel-Leopoldswijk → Charleroi | Stopte alleen in Nivelles, Luttre en Marchienne-au-Pont |
Categorieën:
- Voormalige Belgische treinserie
- Belgische treinserie 3720
- Belgische dienstregeling 1984/1985
- Piekuurtrein
- Station Châtelet
- Station Couillet
- Station Charleroi-Sud
- Station Marchienne-Est
- Station Marchienne-au-Pont
- Station Roux
- Station Courcelles-Motte
- Station Luttre
- Station Obaix-Buzet
- Station Nivelles
- Station Baulers
- Station Lillois
- Station Braine-l'Alleud
- Station Sint-Job
- Station Boondaal
- Station Etterbeek
- Station Brussel-Leopoldswijk
- Station Waterloo
- Station De Hoek
- Station Sint-Genesius-Rode
- Station Holleken
- Station Linkebeek
- Station Ukkel-Kalevoet
- Station Ukkel-Stalle
- Station Vorst-Oost
- Station Brussel-Zuid
- Station Brussel-Kapellekerk
- Station Brussel-Centraal
- Station Brussel-Congres
- Station Brussel-Noord
- Station Schaarbeek
- Station Buda
- Station Vilvoorde
- Station Eppegem
- Station Weerde
- Station Mechelen