Lijn 49 Dedemsvaart Busstation - Zwolle Oranje Nassaulaan
Voormalige buslijn 49 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Regio | Salland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | i.i.g. 2004 |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | 2x/uur (vanaf 12:15) |
Dal (vakantie) | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 49 reed van Dedemsvaart via Balkbrug en Nieuwleusen naar Zwolle.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Dedemsvaart, Busstation | ||
Balkbrug, Centrum | ||
Balkbrug, Nieuweweg | ||
Nieuwleusen, Den Hulst | ||
Nieuwleusen, Centrum | ||
Zwolle, Hoevenweg | ||
Zwolle, Berkum | ||
Zwolle, Zwartewaterallee | ||
Zwolle, Landstede | ||
Zwolle, Kamperweg | ||
Zwolle, Oranje Nassaulaan |