Lijn 4 's-Hertogenbosch Centraal Station - Rosmalen Raadhuisstraat
Buslijn 4 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Oost-Brabant |
Lijnsoort | Spitsbus |
Stadsdienst | 's-Hertogenbosch |
Materieel | VDL Citea |
Rijdt sinds | 14 december 2014 |
Voorganger(s) | 66 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 4 van station 's-Hertogenbosch via het Centrum, Graafsewijk en industrieterrein De Herven naar Rosmalen.
Richting Rosmalen starten de eerste twee ochtendspitsritten bij de Pinksterbloemstraat.
Route
Halte | ||
's-Hertogenbosch, Centraal Station | ||
's-Hertogenbosch, Koningsweg | ||
's-Hertogenbosch, Spinhuiswal | ||
's-Hertogenbosch, Zuidwal | ||
's-Hertogenbosch, Antoniegaarde | ||
's-Hertogenbosch, De Bossche Pad | ||
's-Hertogenbosch, Grevelingen | ||
's-Hertogenbosch, Van Grobbendoncklaan | ||
↑ | 's-Hertogenbosch, Station Oost | |
's-Hertogenbosch, Weidekruidbaan | ||
's-Hertogenbosch, Hervensebaan | ||
's-Hertogenbosch, Ploegweg | ||
's-Hertogenbosch, Tinnegieterstraat | ||
's-Hertogenbosch, Reitscheweg | ||
's-Hertogenbosch, Australiëlaan | ||
↓ | Rosmalen, Pinksterbloemstraat | |
Rosmalen, Venstraat | ||
Rosmalen, Azaleastraat | ||
Rosmalen, Raadhuisstraat |
Geschiedenis
Op 14 december 2014 werd de oude concessie Meierij ingelijfd bij de nieuwe concessie Oost-Brabant. Deze was na de aanbesteding (wederom) gewonnen door Arriva.
De gehele stadsdienst van 's-Hertogenbosch kreeg op die datum nieuwe lijnnummers. De oude lijn 66 werd op die datum vernummerd naar 4. Voorts werd de frequentie, vanwege de matige bezetting, teruggebracht naar 1x/uur.