Lijn 148 Lelystad Station Centrum - Harderwijk Station
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 31 jan 2015 om 01:05 (Regenmaker heeft pagina Lijn 148 Lelystad Station NS/Centrum - Harderwijk Station NS naar Lijn 148 Lelystad Station Centrum - Harderwijk Station hernoemd)
Buslijn 148 | |
Vervoerder(s) | OV Regio IJsselmond Smit Reizen |
Concessie | IJsselmond |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Volvo 8700 RLE Iveco Crossway LE MAN Lion's Regio |
Rijdt sinds | 28 mei 2000 |
Voorganger(s) | 107 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 148 rijdt van Lelystad via de N302 naar Harderwijk.
Dienstregeling
- In de daluren wordt vanaf 14:00 uur 2x/uur gereden.
- Drukke spitsritten (in de ochtendspits naar Harderwijk en in de middagspits naar Lelystad) kunnen buiten de vakanties versterkt worden. Deze extra ritten worden meestal uitgevoerd door Smit Reizen met een MAN Lion's Regio.
Route
Halte | ||
Lelystad, Station Centrum (gekoppeld aan lijn 140) | ||
Lelystad, De Hoven | ||
Lelystad, De Rietlanden | ||
Lelystad, Palazzo | ||
Lelystad, Larserpoort | ||
Lelystad, Natuurpark | ||
Lelystad, Eendenweg | ||
Lelystad, Vogelweg | ||
Zeewolde, Gooiseweg | ||
Zeewolde, Sternweg | ||
Harderhaven, Harderhaven | ||
Harderwijk, Burg. de Meesterstraat | ||
Harderwijk, Dolfinarium | ||
Harderwijk, Centrum | ||
Harderwijk, Plantage | ||
Harderwijk, Ziekenhuis Sint Jansdal | ||
Harderwijk, Busstation |
Geschiedenis
Op 28 mei 2000 werd het trajectdeel Lelystad - Harderwijk van lijn 107 afgesplitst en ondergebracht bij de nieuwe lijn 148.
De lijn ging op maandag t/m vrijdag in de (brede) spitsuren 2x/uur rijden, in de daluren, 's avonds en in het weekeinde ging de lijn 1x/uur rijden.
Op 9 december 2012 werden de haltes Politiebrug en Voorstraatbrug vervangen door de halte De Rietlanden. De dienstregeling bleef verder ongewijzigd.
Op 8 december 2013 nam OV Regio IJsselmond het busvervoer over van Connexxion.