Lijn 150 Alkmaar Station NS - Den Helder Station NS
Voormalige buslijn 150 | |
Vervoerder(s) | NZH, Connexxion |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 150 reed van Alkmaar via Schoorl, Groet, Camperduin, Petten, Sint Maartenszee, 't Zand en Julianadorp naar Den Helder.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Alkmaar, Station | ||
Alkmaar, Molenbuurt | ||
Koedijk, Vlotbrug | ||
Schoorldam, Damweg | ||
Burgervlotbrug, Burgervlotbrug | ||
Petten, Plein 1945 | ||
Sint Maartenszee, Goudvis | ||
Sint Maartensvlotbrug, Vlotbrug | ||
Stolpervlotbrug, De Stolpen | ||
't Zand, Vlotbrug | ||
Julianadorp, Noorderhaven/Lange Vliet | ||
Julianadorp, Van Foreestweg/Veul | ||
Den Helder, Station Zuid (westzijde) | ||
Den Helder, Pastoor Koopmanweg | ||
Den Helder, De Lichtboei | ||
Den Helder, Station |
Geschiedenis
In de dienstregeling 1984/1985 werd inmiddels buitenom Schoorl gereden i.p.v. door Schoorl.
In de dienstregeling 1999/2000 werd nog steeds de gehele week door een basisuurdienst gereden. In de zomermaanden werd overdag ook via Camperduin Strand gereden (behalve de ochtendspits), in de avonduren reed de bus ook via station Den Helder Zuid. Op maandag t/m zaterdag overdag werd in combinatie met lijn 151 een halfuurdienst gereden.
Voormalige routes
Voormalige route tussen Alkmaar en Petten in 1983
Halte | ||
Alkmaar, Station | ||
Alkmaar, Voltastraat | ||
Schoorl, Frederikslaan | ||
Groet, Kerkpad/Centrum | ||
Camperduin, Munnikenweg | ||
Petten, Plein 1945 |