Lijn 38 Leeuwarden, Autobusstation - Dragoonsplein
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 16 jul 2009 om 12:27 (Nieuwe pagina: {{LijnInfo |lijnnr=38 |vervoerder=Connexxion |concessie=Stadsvervoer Leeuwarden |materieel=VDL Berkhof Procity |lijnsoort=Stadsbus |frequentie_dal=2x/uur |frequentie_zaterdag=...)
Buslijn 38 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Stadsvervoer Leeuwarden |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | VDL Berkhof Procity |
Frequenties
| |
Spits | rijdt niet |
Dal | 2x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 38 rijdt van het autobusstation via Heechterp naar de Vrijheidswijk.
Route
Halte | ||
Leeuwarden, Autobusstation | ||
Leeuwarden, Beursplein | ||
Leeuwarden, Blokhuisplein | ||
Leeuwarden, Oosterkade | ||
Leeuwarden, Vlietsterbrug | ||
Leeuwarden, Bote van Belswerttraat | ||
Leeuwarden, Barend Fockesstraat | ||
Leeuwarden, Camminghastraat | ||
Leeuwarden, Arnold Feystraat | ||
Leeuwarden, Archipelweg | ||
Leeuwarden, Kastanjestraat | ||
Leeuwarden, Canadezenlaan | ||
Leeuwarden, Dragoonsplein |