Lijn 486 Reeuwijk-Brug Gemeentehuis - Gouda Station
Voormalige buslijn 486 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Duin- en Bollenstreek/Leiden Rijnstreek/Midden-Holland |
Lijnsoort | buurtbus |
Materieel | Mercedes Sprinter |
Periode | ... t/m 8 december 2012 |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 486 rijdt van Reeuwijk-Brug, via Sluipwijk, Gouda en Reeuwijk-Dorp. Op de even uren rijdt deze buurtbus de route met de klok mee, op de oneven uren tegen de klok in. Alle ritten worden gereden door vrijwilligers in opdracht van Connexxion.
Zie ook de beschrijving op openbaarvervoerinboskoop.nl: Buurtbus Reeuwijk.
Route
Halte | ||
Reeuwijk-Brug, Gemeentehuis | ||
Reeuwijk-Brug, Medisch Centrum | ||
Reeuwijk-Brug, Treebord | ||
Sluipwijk, Kerk | ||
Sluipwijk, 't Vaantje | ||
Gouda, Driewegplein | ||
Gouda, Doorslag | ||
Gouda, St. Jozef Ziekenhuis | ||
Gouda, Busstation / NS | ||
Gouda, Groene Hart ZH/Bleuland | ||
Gouda, Buchnerweg | ||
Gouda, Bloemendaalseweg | ||
Gouda, Riethoek | ||
Gouda, Winkelcentrum Bloemendaal | ||
Gouda, Hugo de Vrieslaan | ||
Reeuwijk-Dorp, Centrum | ||
Reeuwijk-Dorp, Kaagjesland nr. 28 | ||
Reeuwijk-Dorp, Kaagjesland nr. 53 | ||
Reeuwijk-Dorp, Middelburgseweg | ||
Tempel, Tempeldijk | ||
Tempel, Begraafplaats | ||
Reeuwijk-Brug, Reeuwijkse Poort | ||
Reeuwijk-Brug, Reeuwijksehout | ||
Reeuwijk-Brug, Camping | ||
Reeuwijk-Brug, Reehaven | ||
Reeuwijk-Brug, Medisch Centrum | ||
Reeuwijk-Brug, Bruggehoofd | ||
Reeuwijk-Brug, Albert Schweitzerstraat | ||
Reeuwijk-Brug, Gemeentehuis |
Geschiedenis
Met de overgang van de concessie Zuid-Holland Noord naar Arriva werd de lijn vernummerd naar lijn 726.