De dienstregeling 2013 van de bussen in de regio Concessie Veluwe loopt van 9 december 2012 tot en met 8 december 2013.
Helaas is de buslus, die al uit prè-Connexxion-tijdperk stamt, van de stadsdienst Apeldoorn komen te vervallen. De laatste 15 jaar is op zich weinig meer aan de buslus verandert met hooguit uitlopen van maximaal een kwartier naar nieuwe wijken. Syntus Gelderland is hiermee aan de slag gegaan en na één jaar is het bekend geworden wat de nieuwe lijnen worden.
In dit lijnennet zijn onder andere dus de aankomst- en vertrektijden verandert alsmede de rijtijden van een lijn. Op deze manier is er een betrouwbare en betere dienstregeling die goed aansluit op de NS Intercity's van dienstregeling 2013, bediening nieuwe locaties en ook een lijnvoering waarop dus te vertrouwen valt maar toch logisch is. Alle lijnnummers zijn opnieuw ingedeeld waarbij elke wijk zijn eigen lijnnummer heeft. Dus geen één lijn met twee wijken verbonden via het busstation. Op deze manier wordt er veel verwarring weggehaald voor de reizigers.
Als eerste zal er een up-to-date lijnennetoverzicht zijn met daarin alle nieuwe "routes" van de lijnen. Vervolgens zullen de wijzigingen uitgelegd worden en vergelen worden met de oude lijnnummers van de oude buslus.
Lijnennet
Lijn
|
Route
|
Opmerking
|
Voorm.
|
Stadsdienst Apeldoorn
|
1 |
Busstation/NS - Gelre Ziekenhuis Lukas |
Tot 20:45, daarna lijn 91 |
1, 4
|
2 |
Busstation/NS - Apenheul |
|
2, 3
|
3 |
Busstation/NS - Omnisport - De Maten |
Ringlijn |
1, 2, 3, 4, 18
|
4 |
Busstation/NS - De Maten - Omnisport |
Ringlijn |
1, 2, 3, 4, 18
|
5 |
Busstation/NS - Woudhuis |
|
5
|
6 |
Busstation/NS - Rijkskantoren - Orden |
Ringlijn |
6, 7
|
7 |
Busstation/NS - Orden |
Ringlijn |
6, 7
|
8 |
Busstation/NS - Anklaar - Zuidbroek |
|
7, 8, 9
|
9 |
Busstation/NS - Moerbos - Zuidbroek |
|
7, 8, 9
|
10 |
Busstation/NS - Kerschoten |
|
10
|
11 |
Malkenschoten - Busstation/NS - Vaassen |
Streeklijn |
11, 96
|
12 |
Busstation/NS - Ugchelen |
|
10
|
15 |
Busstation/NS - Teuge - Twello |
Streeklijn |
15
|
16 |
Busstation/NS - Berg en Bos |
|
5
|
17 |
Busstation/NS - Sprenkelaar |
Ringlijn |
7, 17
|
18 |
Busstation/NS - Componistenkwartier - Rivierenkwartier |
Ringlijn |
8, 9
|
19 |
Busstation/NS - Rivierenkwartier - Componistenkwartier |
Ringlijn |
8, 9
|
Stadsdienst Ede
|
2 |
Station Ede-Wageningen - Rietkampen |
Ringlijn
|
3 |
Station Ede-Wageningen - Veldhuizen |
Ringlijn
|
4 |
Station Ede-Wageningen - Veldhuizen |
Ringlijn
|
5 |
Station Ede-Wageningen - Kernhem |
Ringlijn
|
6 |
Station Ede-Wageningen - Oost |
|
Stadsdienst Harderwijk
|
1 |
Station NS - Frankrijk - Wittenhagen |
Ringlijn
|
2 |
Station NS - Wittenhagen - Frankrijk |
Ringlijn
|
3 |
Station NS - Drielanden |
Ringlijn
|
Streeklijnen
|
43 |
Arnhem - Rheden - Ellecom - Dieren - Laag Soeren - Loenen - Apeldoorn |
I.s.m. Breng concessie Arnhem-Nijmegen
|
52 |
Arnhem - Doorwerth - Wageningen - Ede |
I.s.m. Breng concessie Arnhem-Nijmegen Voormalig lijn 86
|
84 |
Ede, Ziekenhuis Gelderse Vallei - Veenendaal, Station Veenendaal-De Klomp |
|
85 |
Ede – Veenendaal |
|
87 |
Barneveld, De Meerwaarde - Terschuur - Driedorp - Nijkerk |
Spitsdienst
|
91 |
Apeldoorn – Beekbergen - Arnhem |
Vervangt 's avonds lijn 1
|
100s |
Nunspeet - Doornspijk - Elburg - Oldebroek - Wezep - Hattemerbroek - Zwolle |
|
102s |
Amersfoort - Hoevelaken - Zwartebroek - Terschuur - Voorthuizen - Wittenberg - Nieuw Millingen - Hoog Soeren - Apeldoorn |
|
103 |
Amersfoort - Hooglanderveen - Nijkerkerveen - Nijkerk - Putten - Ermelo - Harderwijk - Hierden - Hulshorst - Nunspeet |
|
104 |
Harderwijk - Ermelo - Leuvenum - Staverden - Elspeet - Uddel - Nieuw Millingen - Hoog Soeren - Apeldoorn |
|
105 |
Arnhem - Oud Reemst - Otterlo - Harskamp - Stroe - Kootwijkerbroek - Barneveld |
|
106 |
Otterlo - De Hoge Veluwe - Hoenderloo |
|
107 |
Ede – Wekerom - Harskamp - Stroe - Wittenberg - Garderen - Putten |
|
108s |
Apeldoorn Busstation/NS - Ede Ede-Wageningen |
|
109 |
Eerbeek - Loenen - Apeldoorn |
|
112 |
Wittenberg – Garderen - Uddel - Elspeet - Vierhouten - Nunspeet |
|
170 |
Epe – Nijbroek - Terwolde - Twello |
|
171 |
Twello – De Worp - Deventer |
|
172 |
Teuge – Nijbroek - Terwolde - Twello |
|
191 |
Arnhem - Woeste Hoeve |
|
200 |
't Harde - Elburg - Oldebroek - Zwolle |
Spitsdienst
|
205s |
Barneveld - Voorthuizen - Nijkerk - Huizen - Putten - Ermelo - Harderwijk |
|
231s |
Apeldoorn - Arnhem |
Sneldienst
|
293 |
Apeldoorn - Winkelcentrum Presikhaaf - Hogeschool Arnhem |
|
400 |
Apeldoorn - Hoenderloo - Otterlo - Arnhem |
Harderwijk - Apeldoorn opgeheven
|
Valleilijn
|
88 |
Ede - Wageningen |
|
Veluwelijn
|
201 |
Apeldoorn - Zwolle |
Sneldienst
|
202 |
Apeldoorn - Vaassen - Epe - Heerde - Zwolle |
Stop-/Sneldienst
|
203 |
Apeldoorn - Epe - Heerde - Hattem - Zwolle |
Snel-/Stopdienst
|
Buurtbus
|
501 |
Garderen – Speuld - Ermelo - Horst |
|
502 |
Wezep – Heerde - Veessen - Vorchten |
|
503 |
Eerbeek – Brummen |
|
504 |
Eerbeek De Beekwal - Zutphen Station NS |
|
505 |
Overberg Heuvelsesteeg - Wekerom Dorpsplein |
|
506 |
Twello Station NS - Teuge De Zanden |
|
507 |
Twello Station NS - Voorst Station Voorst-Empe |
|
508 |
Voorst Station Voorst-Empe - Bussloo Thermen |
|
509 |
Barneveld - Achterveld - Leusden - Hoevelaken - Nijkerk |
|
510 |
Apeldoorn Busstation / NS - Loenen Voorsterweg |
|
511 |
Barneveld Station Centrum - Scherpenzeel Holevoetplein |
|
513 |
Harderwijk Station - Ermelo 't Weitje |
|
514 |
Wezep – 't Loo - Oldebroek - Elburg - ‘t Harde |
|
515 |
Zutphen Station NS - Leuvenheim Arnhemsestraat |
|
Schoolbus
|
611 |
Renswoude Kerkstraat - Barneveld De Meerwaarde |
|
620 |
Harderwijk Station - Amersfoort GSG Arnhemseweg |
|
651 |
Ede Station Ede-Wageningen - Apeldoorn Erasmusstraat |
|
652 |
Wekerom Kruispunt - Apeldoorn Erasmusstraat |
|
653 |
Heelsum Heidesteinlaan - Apeldoorn Jacobus Fruytierschool |
|
656 |
Doetinchem Busstation - Apeldoorn Jacobus Frytierschool |
|
657 |
Barneveld Station Centrum - Apeldoorn Jacobus Fruytierschool |
|
658 |
Nunspeet Vreeweg - Apeldoorn Jacobus Fruytierschool |
|
659 |
Doetinchem - Baak - Hummelo - Zutphen - Voorst |
|
660 |
Lunteren De Wormshoef - Apeldoorn Jacobus Fruytierschool |
|
674 |
Harderwijk Boomkamp / Putten Parklaan - Amersfoort Van Lodensteincollege |
|
676 |
Elspeet Centrum - Amersfoort Van Lodensteincollege |
|
678 |
De Valk Gereformeerde Gemeente - Hoevelaken Van Lodensteincollege |
|
679 |
De Valk Gereformeerde Gemeente - Amersfoort Van Lodensteincollege |
|
685 |
Nunspeet De Bunte - Kampen GSG Pieter Zandt |
|
686 |
Elburg Molendorp - Kampen GSG Pieter Zandt |
|