Lijn 141 op de Kerkstraat in Hendrik-Ido-Ambacht
Lijn 141 rijdt van Rotterdam, via Ridderkerk, Hendrik Ido Ambacht en Zwijndrecht naar Dordrecht. Deze lijn behoort tot de Concessie Streekvervoer SRR overig en wordt gezamelijk gereden door Arriva en Qbuzz.
Route
|
Halte
|
|
Rotterdam, Kralingse Zoom |
|
|
Rotterdam, HES |
|
|
Rotterdam, IJsselmondseplein |
|
|
Rotterdam, Roelantweg |
|
|
Rotterdam, IJsselmondsehoofd |
|
|
Rotterdam, Oostdijk |
|
|
Rotterdam, Valkenburgsingel |
|
|
Rotterdam, Schinnenbaan |
|
|
Rotterdam, Lmbrichthoek |
|
|
Ridderkerk, Boele |
|
|
Ridderkerk, Maesdonk |
|
|
Ridderkerk, Beneden Rijnweg |
|
|
Ridderkerk, Rijnsingel |
|
|
Ridderkerk, Donckselaan |
|
|
Ridderkerk, Randweg |
|
|
Ridderkerk, Dillenburgplein |
|
|
Ridderkerk, Jul. van Stolbergstraat |
|
|
Ridderkerk, Oranjestraat |
|
|
Ridderkerk, Sporttunnel |
|
|
Ridderkerk, Dr. Colijnstraat |
|
|
Ridderkerk, Koningsplein |
|
|
Ridderkerk, Jan Luykenstraat |
|
|
Ridderkerk, Zwaluw |
|
|
Ridderkerk, Sporthal Drievliet |
|
|
Ridderkerk, Salem |
|
|
Ridderkerk, P+R Oudelande |
|
|
Ridderkerk, Oostendam |
|
|
H.I. Ambacht, Kastanjehoeve |
|
|
H.I. Ambacht, Graaf Willemlaan |
|
|
H.I. Ambacht, Van Godewijckstraat |
|
|
H.I. Ambacht, P.C. Hooftsingel |
|
|
H.I. Ambacht, Wteringsingel |
|
|
H.I. Ambacht, Banckertplein |
|
|
H.I. Ambacht, Schutse |
|
|
H.I. Ambacht, De Hoge Bogerd |
|
|
H.I. Ambacht, Molenhoef |
|
|
H.I. Ambacht, Sophialaan |
|
|
Zwijndrecht, Albert Schweitzerziekenhuis |
|
|
Zwijndrecht, Dr. Plesmanstraat |
|
|
Zwijndrecht, Burg. Jansenlaan |
|
|
Zwijndrecht, Wagenveld |
|
|
Zwijndrecht, Koninginneweg |
|
|
Zwijndrecht, Station NS |
|
|
Dordrecht, Weeskinderendijk Beneden |
|
|
Dordrecht, Dokweg |
|
|
Dordrecht, Maasplaza |
|
|
Dordrecht, Stadskantoor |
|
|
Dordrecht, Centrum |
|
|
Dordrecht, Station NS |
|