Lijn 336 Peer Wauberg - Neerpelt Station
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 17 jan 2024 om 20:01 (Etienne heeft pagina Lijn 33 Peer Wauberg - Neerpelt Station hernoemd naar Lijn 336 Peer Wauberg - Neerpelt Station)
Buslijn 336 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Vervoerregio | Limburg |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 6 januari 2024 |
Voorganger(s) | 33 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 3x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 336 rijdt van Wauberg via Linde, Peer, Kleine Brogel en Overpelt naar Neerpelt.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijden twee ritten van Wauberg naar Neerpelt en één rit van Wauberg naar Peer.
- In de middagspits rijdt één rit van Peer naar Wauberg en twee ritten van Neerpelt naar Wauberg.
- Op woensdagmiddag rijdt één rit van Peer naar Wauberg en twee ritten van Neerpelt naar Wauberg; in de middagspits wordt dan niet gereden.
Route
Halte | ||
Peer, Wauberg | ||
Peer, Ruiterstraat | ||
Linde, Kerk | ||
Linde, Smid | ||
Peer, Wittesteenstraat | ||
Peer, Scholencampus | ||
Peer, Pol Kip | ||
Peer, Rijksbasisschool | ||
Peer, Kerk | ||
Peer, Bokterstraat | ||
Peer, Industriezone Bokt | ||
Kleine Brogel, Kruispunt | ||
Kleine Brogel, Dommellaan | ||
Overpelt, Sint-Oda | ||
Overpelt, Eindakker | ||
Overpelt, Dalakkerstraat | ||
Overpelt, Breugelweg | ||
Overpelt, Ursulinen | ||
Overpelt, Ziekenhuis | ||
Overpelt, Hofweg | ||
Overpelt, Atheneum | ||
Neerpelt, Centrum | ||
Neerpelt, College | ||
Neerpelt, Station |
Geschiedenis
Op 6 januari 2024 werd de derde fase van het 'Nieuwe net' uitgerold bij De Lijn. Op deze datum werd de route van lijn 33 geherstructureerd; onder hetzelfde lijnnummer wordt voortaan een vaste eenduidige route gereden tussen Genk, Peer en Neerpelt. De routevariant via Peer Wauberg, alsmede de bediening van Overpelt Ursulinen werd voortaan ondergebracht bij de nieuwe lijn 336, die in de beide spitsuren driemaal ging rijden; 's ochtends naar Neerpelt en 's middags naar Wauberg.