Lijn 180 Hasselt Station - Lommel Donkerstraat
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Snelbuslijn 180 in België | |
Vervoerder(s) | (VBM i.o.v.) De Lijn |
Vervoerregio | Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro LE Ü VDL Citea LLE-120 Scania Citywide, MAN Lion's City 12 EH |
Rijdt sinds | juli 2000 |
Voorganger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 19:05) |
Avond (weekend) | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 180 rijdt van Hasselt via Helchteren en Hechtel naar Lommel.
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt richting Hasselt een halfuursdienst geboden en in de middagspits richting Lommel.
- De laatste doordeweekse rit en alle ritten op zondag rijden richting Lommel in Hasselt via het Leopoldplein.
Route
Halte | ||
Hasselt, Station | ||
Hasselt, Diesterpoort | ||
Hasselt, Leopoldplein | ||
Hasselt, Kunstlaan | ||
Hasselt, Dusartplein | ||
Hasselt, Zwembad | ||
Hasselt, Handelsschool | ||
Kiewit, Station | ||
Helchteren, Kruispunt | ||
Hechtel, Kruispunt | ||
Eksel, Sint-Bernardusstraat | ||
Lommel, Autoweg | ||
Lommel, Kerk | ||
Lommel, Vreyshorring | ||
Lommel, Donkerstraat |