Lijn 67 Sittard Station - Grevenbicht Boulevard
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 23 mei 2020 om 11:14
Voormalige buslijn 67 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | Zuid-Limburg (2002-2006) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Den Oudsten B88, Den Oudsten Alliance |
Periode | ... t/m 9 december 2006 |
Opvolger(s) | 8 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/2 uur (tot 21.00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 67 reed van Sittard via Limbricht, Born en Obbicht naar Grevenbicht.
Route
Halte | ||
Sittard, Busstation/NS | ||
Sittard, Parallelweg | ||
Sittard, Tunnelstraat/Lupinestraat | ||
Sittard, Dempseystraat | ||
Sittard, Bradleystraat | ||
Limbricht, Provincialeweg/Dr. Nolensstraat | ||
Limbricht, Provincialeweg/Bovenstraat (tot 2006: Molenstraat) | ||
Limbricht, Bornerweg/Bentinckstraat | ||
Guttecoven, Beukenboom | ||
Born, Parkweg | ||
Born, Overweg | ||
Born, Prins Bisdomstraat/Mgr. Buckxstraat | ||
Born, Prins Bisdomstraat/MAVO | ||
Obbicht, Markt | ||
Grevenbicht, Houtstraat | ||
Grevenbicht, Postkantoor | ||
Grevenbicht, Boulevard |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Vanaf 9 januari 2005 ging de lijn weer in beide richtingen via Obbicht rijden. Reizigers voor de haltes Julianastraat en Oude Kerkstraat konden voortaan gebruik maken van de nieuwe lijn 68.
Per 10 december 2006 ging een nieuwe concessie Zuid-Limburg van start, die ontstaan was door samenvoeging van de drie bestaande concessies in Zuid-Limburg. Deze was gewonnen door nieuwkomer Veolia Transport.
Het lijnnummer werd op die datum gewijzigd naar 8 en de frequentie ging omhoog naar een halfuursdienst overdag en een uurdienst 's avonds. In de route vonden geen wijzigingen plaats.
Voormalige route(s)
Voormalige lusroute in Grevenbicht
Halte | ||
Born, Prins Bisdomstraat/MAVO | ||
Obbicht, Markt | ||
Obbicht, Kempenweg | ||
Grevenbicht, Houtstraat | ||
Grevenbicht, Postkantoor | ||
Grevenbicht, Julianalaan | ||
Grevenbicht, Oude Kerkstraat | ||
Grevenbicht, Boulevard |