Lijn 58 Dokkum Autobusstation - Birdaard Jislumerdyk
Voormalige buslijn 58 | |
Vervoerder(s) | FRAM |
Regio | Noord-Friesland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig. 1974 t/m 1976 |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | 2x/woensdag |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 58 reed van Dokkum via Bornwird, Raard, Lichtaard, Reitsum en Jislum naar Birdaard.
Route
Halte | ||
Dokkum, Busstation | ||
Dokkum, Hanspoort | ||
Dokkum, Watertoren | ||
Dokkum, Betterwird | ||
Bornwerd, Bornwirderhoek | ||
Raard, Raard | ||
Lichtaard, Lichtaard | ||
Reitsum, Reitsum | ||
Genum, Genum | ||
Jislum, Jislum | ||
Birdaard, Jislummerdyk |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.