Lijn 68 Groningen Grote Markt - Warffum Station
Voormalige buslijn 68 | |
Vervoerder(s) | GADO |
Regio | Noord-Groningen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Standaardstreekbus |
Periode | 31 mei 1987 t/m ... |
Voorganger(s) | 68 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/2 uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond (werkdagen) | 1x/dag |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zaterdagavond | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 68 reed van Groningen via Adorp, Sauwerd, Winsum, Mensingeweer, Eenrum, Pieterburen, Westernieland en Den Andel naar Warffum.
Dienstregeling
- Van maandag t/m vrijdag werd een tweeuurdienst gereden tussen Winsum en Warffum.
- Van maandag t/m vrijdag kwamen twee ritten in de namiddag vanuit Groningen.
- In het weekend werd niet gereden tussen Den Andel en Warffum.
Route
Halte Niet alle halten worden vermeld.
| ||
Groningen, Grote Markt | ||
Groningen, Antonius Deusinglaan/AZG | ||
Groningen, W.A. Scholtenstraat | ||
Groningen, W. van Doeverenplein | ||
Groningen, Oosterhamriksbaan/Zaagmuldersbrug | ||
Groningen, Oosterhamriksbaan/Oliemuldersbrug | ||
Groningen, Oosterhamriksbaan/Pop Dijkemaweg | ||
Groningen, Berlageweg/Bakemastraat | ||
Groningen, Berlageweg/Granpré Molièreweg | ||
Groningen, Berlageweg/Van Eesterenlaan | ||
Noorderhoogebrug, Boterdiepbrug | ||
Adorp, 't Witte Hoes | ||
Sauwerd, Gemeentehuis | ||
Winsum, Station NS | ||
Mensingeweer, Kerk | ||
Eenrum, Wachthuisje | ||
Pieterburen, Driesprong | ||
Pieterburen, Jan Heidemastraat | ||
Den Andel, Oosterweg | ||
Warffum, Westervalge | ||
Warffum, Juffer Marthastraat | ||
Warffum, Oosterkerkpad | ||
Warffum, Station NS |
Geschiedenis
In de GADO Dienstregeling 1987/1988 werd deze routevoering van lijn 68 geïntroduceerd.
In de GADO Dienstregeling 1988/1989 geen wijzigingen.