Lijn 82 Simmerath Bushof - Monschau Altstadt
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 9 mrt 2020 om 22:45
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 82 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | ASEAGsub |
Verkeersverbond | AVV |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro MAN Lion's City Iveco Crossway LE |
Frequenties
| |
Spits | 0-1x/uur |
Dal | 0-1x/uur |
Avond (werkdagen) | 0-1x/uur |
Avond (weekend) | 1x/2 uur (tot 20:00) |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 82 rijdt van Simmerath via Konzen en Imgenbroich naar Monschau.
Dienstregeling
- In de ochtendspits en in de daluren tussen circa 12:00 en 16:00 uur rijden alleen buiten de vakanties enkele ritten tussen Imgenbroich Bushof en Monschau Parkhaus. Tevens wordt dan via Konzen gereden en rijden enkele ritten via de halte Sekundarschule.
- In zowel de ochtend als middag rijdt één rit naar Monschau Burgau. Tevens rijdt in de middag één scholierenrit via Monschau Gymnasium.
- In het weekend wordt ook tussen Imgenbroich Bushof en Monschau Parkhaus gereden.
Route
Halte | ||
Simmerath, Bushof | ||
Simmerath, Berufsschule | ||
Simmerath, Sekundarschule | ||
Simmerath, Am Gericht | ||
Monschau, Konzen Breitestraße | ||
Monschau, Konzen Bahnhof | ||
Monschau, Konzen Schmiede | ||
Monschau, Konzen Kirche | ||
Monschau, Konzen Heerstraße | ||
Monschau, Imgenbroich Bushof | ||
Monschau, Imgenbroich Nord | ||
Monschau, Imgenbroich Süd | ||
Monschau, Hargard | ||
Monschau, Serpentinen | ||
Monschau, Flora | ||
Monschau, Umgehungsstraße | ||
Monschau, Bienenhaus | ||
Monschau, Biesweg/Vennbad | ||
↓ | Monschau, Burgau | |
Monschau, AZJ | ||
Monschau, Gymnasium | ||
Monschau, Flora | ||
Monschau, Parkhaus |
Geschiedenis
Per 3 januari 2015 is het nieuwe Busstation in Imgenbroich geopend, waardoor de route versneld werd.
Op 10 december 2017 werd de dienstregeling op de as tussen Aachen en de Nordeifel gewijzigd. Hierbij ging het lijnennet over van de DB Rheinlandbus naar de ASEAG. Lijn 82 ging doordeweeks alleen nog in de spits buiten de vakanties tussen Imgenbroich en Monschau rijden. Tevens werd Konzen alleen nog door enkele ritten in de spits buiten de vakanties bediend.