Lijn SL6 Geldern, Bahnhof - Sankt-Antonius-Schule
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 5 jan 2020 om 17:08
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn SL6 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | LookSjabloon:Onderaannemer |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Geldern |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro MAN Lion's City |
Frequenties
| |
Spits | 5x/dag (deels belbus) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 5x/dag (deels belbus) |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn SL6 rijdt van Geldern via Vernum naar Hartefeld.
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt drie keer gereden naar Hartefeld (één keer als belbus) en twee keer naar Geldern, waarvan één rit via de Geschwister Scholl Schule rijdt.
- In de daluren wordt drie keer gereden van Hartefeld naar Geldern, waarvan één keer als belbus rijdt. Daarnaast wordt tweemaal van Pont naar Hartefeld gereden.
- Niet alle ritten bedienen de halte Duisburger Straße.
Route
Halte | ||
Geldern, Bahnhof | ||
Geldern, Markt | ||
Geldern, Michael Schule | ||
Geldern, Nordwall | ||
Geldern, Ostwall | ||
Geldern, Südwall | ||
Geldern, Geschwister Scholl Schule | ||
Geldern, Egmondpark | ||
Geldern, Friedhof | ||
Geldern, Gelderlandstadion | ||
Geldern, Ruwel Werke | ||
Vernum, Baersdonk | ||
↓ | Pont, Ponter Dorfstraße | |
Vernum, B9/Meiersteg | ||
Vernum, Meiersteg | ||
Vernum, Viernheimer Straße | ||
Vernum, Duisburger Straße | ||
Hartefeld, Hartefeld | ||
Hartefeld, Sankt Antonius Schule |
Geschiedenis
Op 1 augustus 2019 werd de stadsdienst van Geldern overgenomen door de Look ten koste van de Städtische Dienste Geldern. De dienstregeling bleef hierbij ongewijzigd.