Lijn 83 Aalst Station - Kerksken Stichelen
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 83 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Oost-Vlaanderen |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 83 rijdt van Aalst via Nieuwerkerken, Ede en Haaltert naar Kerksken.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit van Kerksken naar Aalst.
- In de middagspits rijdt één rit van Aalst naar Kerksken.
- Op woensdagmiddag rijdt één rit van Aalst naar Kerksken. De rit in de middagspits rijdt dan niet.
Route
Halte | ||
Aalst, Station | ||
Aalst, Oude Vismarkt | ||
Aalst, Houtmarkt | ||
Aalst, Colinetstraat | ||
Aalst, Diepestraat | ||
Aalst, Capucijnenlaan | ||
Aalst, Frans Roucelstraat | ||
Nieuwerkerken, Odisee | ||
Nieuwerkerken, Kwade Steenstraat | ||
Nieuwerkerken, Kantonstraat | ||
Nieuwerkerken, Schoolstraat | ||
Nieuwerkerken, Kerk (OVL) | ||
Nieuwerkerken, Bremtstraat | ||
Nieuwerkerken, Edixveldestraat | ||
Nieuwerkerken, Huytstraat | ||
Ede, Station | ||
Haaltert, Bosstraat | ||
Haaltert, Topmolenstraat | ||
Haaltert, Gravenkerselaar | ||
Haaltert, Ekentstraat | ||
Kerksken, Beernaardstraat | ||
Kerksken, Kerk | ||
Kerksken, Beekstraat | ||
Kerksken, Bergstraat | ||
Kerksken, Stichelen |
Geschiedenis
In de dienstregeling 1994 werden ook in de daluren en op zaterdag overdag 3 ritten in beide richtingen gereden.