Lijn 22 Bergen op Zoom, Station - Gageldonk
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 27 apr 2018 om 15:41
Buslijn 22 | |
Vervoerder(s) | Bravo (Arriva) |
Concessie | West-Brabant |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Bergen op Zoom |
Materieel | VDL Citea |
Rijdt sinds | 14 december 2014 |
Voorganger(s) | 22 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 22:00) |
Avond (weekend) | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 22 rijdt van het Station via het Centrum, Warande, het Ziekenhuis Bravis en Gageldonk terug naar het Station.
Route
Halte | ||
Bergen op Zoom, Station | ||
Bergen op Zoom, Wassenaarstraat | ||
Bergen op Zoom, Asselbergsstraat | ||
Bergen op Zoom, Jacob Obrechtlaan | ||
Bergen op Zoom, Pastoor Jutenlaan | ||
Bergen op Zoom, Burgemeester Blomlaan | ||
Bergen op Zoom, Van Heelulaan | ||
Bergen op Zoom, Argolaan | ||
Bergen op Zoom, Mathijsenstraat | ||
Bergen op Zoom, Piusplein | ||
Bergen op Zoom, Gentiaanstraat | ||
Bergen op Zoom, Ericalaan | ||
Bergen op Zoom, Holleweg | ||
Bergen op Zoom, Heiningen | ||
Bergen op Zoom, Gagelboslaan | ||
Bergen op Zoom, Pasteurlaan | ||
Bergen op Zoom, Ziekenhuis Bravis | ||
Geschiedenis
- Op 14 december 2014 werd Arriva de nieuwe vervoerder. In de route en frequentie veranderde niets. Direct na de concessiewisseling reed lijn 22 als lijn 2. Dit heeft slechts een korte periode geduurd (enkele dagen tot hooguit twee weken), voordat de lijn weer als lijn 22 reed.
- Op 11 december 2016 werd de frequentie op maandag t/m zaterdag verlaagd van 2x/uur naar 1x/uur. Op zaterdagavond en op zondag werd de lijn opgeheven (was 1x/uur).