Lijn 648 Waardenburg Busstation - Tiel Station
Buslijn 648 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Achterhoek-Rivierenland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/ochtendspits (ri. Tiel) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 648 rijdt van Waardenburg via Neerijnen, Opijnen, Heesselt, Varik en Ophemert naar Tiel.
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt éénmaal naar Tiel gereden.
Route
Halte | ||
↓ | Waardenburg, Busstation | |
Neerijnen, PGEM Station | ||
Neerijnen, School | ||
Neerijnen, De Vor | ||
Opijnen, Repelsestraat | ||
Opijnen, Gemeentehuis | ||
Opijnen, Smid van Empel | ||
Opijnen, Nieuwe Stoep | ||
Opijnen, Zandstraat 59 | ||
Opijnen, Esterweg | ||
Heesselt, Esterwegsestoep | ||
Heesselt, Van Riemsdijk | ||
Heesselt, Gemeneweg | ||
Heesselt, Kerklaan | ||
Heesselt, Gerestraat 40 | ||
Heesselt, Heesselt | ||
Varik, Sportterrein | ||
Varik, Walgtsestraat | ||
Varik, Toevershof | ||
Varik, Postkantoor | ||
Varik, Kerkstraat 38 | ||
Varik, Kerkstraat 3 | ||
Varik, Achterstraat | ||
Ophemert, Kloppenhof | ||
Ophemert, Van Beesd | ||
Ophemert, Griedesteeg | ||
Ophemert, Vivo | ||
Ophemert, Goossen Janssenstraat | ||
Ophemert, Molenstraat | ||
Ophemert, Waalbandijk | ||
Ophemert, Hermoesestraat | ||
Ophemert, Rode Molen | ||
Ophemert, Steenfabriek | ||
Ophemert, Ophemertsedijk | ||
Tiel, Jonckheer P.A. Reuchlinlaan | ||
Tiel, Batouwe | ||
Tiel, Westlede | ||
Tiel, Rijksscholengemeenschap | ||
Tiel, Heiligestraat | ||
Tiel, Veemarkt | ||
↓ | Tiel, Station |
Geschiedenis
Deze lijn is voortgekomen uit lijn 48 die met ingang van de dienstregeling 2009 vernummerd is naar 648.
Op 12 december 2010 werden de concessies Achterhoek en Rivierenland samengevoegd tot de concessie Achterhoek-Rivierenland. Na de aanbesteding was deze gewonnen door Arriva, die aanvankelijk alleen de busdiensten overnam. De treinen in dezelfde regio worden pas in 2013 overgenomen.
Deze lijn werd op 12 december 2010 (vrijwel) ongewijzigd voortgezet door Arriva.