Lijn 183 Emmeloord Busstation - Zwolle Campus
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 22 mei 2017 om 20:24
Voormalige buslijn 183 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Regio's | Salland, Kop van Overijssel, Noordoostpolder |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/ochtendspits (ri. Zwolle) |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 183 reed van Emmeloord via Ens en Kampen naar Zwolle.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
↓ | Emmeloord, Busstation | |
Emmeloord, Zuiderzee College | ||
↓ | Ens, Busstation | |
Ens, Zwartemeerweg | ||
↓ | Kampen, Station | |
Zwolle, Scaniaweg/Voorsterweg | ||
Zwolle, IJsselhalle/Rieteweg | ||
Zwolle, Veerallee | ||
↓ | Zwolle, Campus |
Geschiedenis
Deze lijn reed in ieder geval in de dienstregeling 1999/2000 en dienstregeling 2002.