Lijn 11 's-Hertogenbosch, De Kruiskamp - De Aawijk
Buslijn 11 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Oost-Brabant |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | 's-Hertogenbosch |
Materieel | VDL Citea |
Rijdt sinds | 14 december 2014 |
Voorganger(s) | 64 |
Frequenties
| |
Spits | 0-4x/uur |
Spits (vakantie) | 0-2x/uur |
Dal | 0-4x/uur |
Dal (vakantie) | 0-2x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 11 rijdt van De Kruiskamp via station 's-Hertogenbosch, het Centrum, Zuid, Petterlaarpark en Gestelse Buurt naar De Aawijk.
Dienstregeling
- Van aanvang dienst tot ongeveer 13:30 wordt van De Kruiskamp naar De Aawijk gereden en van ongeveer 13:30 tot 18:50 wordt van De Aawijk naar De Kruiskamp gereden.
- Op deze momenten kunnen reizigers in de andere richting gebruik maken van lijn 1.
Route
Halte | ||
's-Hertogenbosch, Kruiskampsingel | ||
's-Hertogenbosch, Kardinaal de Jongsingel | ||
's-Hertogenbosch, Karel Doormanstraat | ||
's-Hertogenbosch, Admiraliteitslaan | ||
's-Hertogenbosch, Churchilllaan | ||
's-Hertogenbosch, Evert van Dijkstraat | ||
's-Hertogenbosch, Kooikersweg | ||
's-Hertogenbosch, Helftheuvelpassage | ||
's-Hertogenbosch, Rijzertlaan | ||
's-Hertogenbosch, Boschmeersingel | ||
's-Hertogenbosch, Boschmeerplein | ||
's-Hertogenbosch, Simon Stevinweg | ||
's-Hertogenbosch, Christiaan Huygensweg | ||
's-Hertogenbosch, Centraal Station | ||
's-Hertogenbosch, Koningsweg | ||
's-Hertogenbosch, Spinhuiswal | ||
's-Hertogenbosch, Zuidwal | ||
's-Hertogenbosch, Hertog Hendriksingel | ||
's-Hertogenbosch, Pettelaarseweg | ||
's-Hertogenbosch, Philips de Tweedestraat | ||
's-Hertogenbosch, Sweelinckplein | ||
's-Hertogenbosch, Chopinstraat/Provinciehuis | ||
's-Hertogenbosch, Provinciehuis | ||
's-Hertogenbosch, Guido Gezellelaan | ||
's-Hertogenbosch, Pettelaarpark | ||
's-Hertogenbosch, Transferium Pettelaar | ||
's-Hertogenbosch, Brabantlaan | ||
's-Hertogenbosch, Transferium Pettelaar | ||
's-Hertogenbosch, Pettelaarpark | ||
's-Hertogenbosch, Guido Gezellelaan | ||
's-Hertogenbosch, Provinciehuis | ||
's-Hertogenbosch, Gestelseweg | ||
's-Hertogenbosch, Vondelstraat | ||
's-Hertogenbosch, Zuiderparkweg | ||
's-Hertogenbosch, Erasmusstraat | ||
's-Hertogenbosch, Merwedelaan | ||
's-Hertogenbosch, Rivierenplein | ||
's-Hertogenbosch, Balistraat | ||
's-Hertogenbosch, Dommelstraat | ||
's-Hertogenbosch, Geulweg | ||
's-Hertogenbosch, Maassingel | ||
's-Hertogenbosch, Scheldestraat | ||
's-Hertogenbosch, Oosterplas |
Geschiedenis
Op 14 december 2014 werd de oude concessie Meierij ingelijfd bij de nieuwe concessie Oost-Brabant. Deze was na de aanbesteding (wederom) gewonnen door Arriva.
De gehele stadsdienst van 's-Hertogenbosch kreeg op die datum nieuwe lijnnummers. De oude lijn 64 werd op die datum vernummerd naar 11. Voorts ging de lijn voortaan ook in de daluren rijden, waarbij de verschuiving van de rijrichting ongeveer tussen 13:10 en 13:30 kwam te liggen. Hierdoor wordt in de drukste richting gereden.