Concessie Noord-Holland Noord (2009-2018)
Noord-Holland Noord | |
---|---|
OV-autoriteit | Provincie Noord-Holland |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Duur | 7,5 jaar |
Periode | {{{periode}}} |
Concessietabel - Concessiekaart |
Deze concessie wordt uitgevoerd door Connexxion, die de concessie in 2008 weer gewonnen had. De nieuwe dienstregeling betekende veel wijzigingen in de dienstregeling, daarbij werd o.a. het MAXX-Systeem ingevoerd in Alkmaar en de inkorting van lijn 127 tot Noordbeemster en verlenging naar Avenhorn.
Lijnennet
MAXX-Alkmaar:
- 2 = Alkmaar, Rietschoot - Alkmaar, Bestevaerstraat
- 3 = Alkmaar, Rietschoot - Alkmaar, Bestevaerstraat
- 4 = Alkmaar, Rietschoot - Alkmaar, Bestevaerstraat
- 5 = Alkmaar, Station NS - Alkmaar, WKC De Hoef / Van Goghlaan
- 8 = Alkmaar, Station NS - Alkmaar, Beverkoog
Stadsdienst Hoorn:
- 12 = Hoorn, Station NS - Hoorn, Sporthal Risdam
- 14 = Hoorn, Station NS - Hoorn, Cezannehof
- 16 = Hoorn, Station NS - Hoorn, Hoorn 80
Stadsdienst Schagen:
- 21 = Schagen, Station NS - Schagen, Station NS
- 22 = Schagen, Station NS - Schagen, Station NS
Stadsdienst Den Helder:
- 30 = Den Helder, Station NS - Julianadorp, Akkerbouwstraat
- 31 = Den Helder, Station NS - Den Helder, NS Station Zuid (westzijde)
- 32 = Den Helder, Station NS - Julianadorp, Noorderhaven
- 33 = Den Helder, Station NS - Den Helder, Veerhaven Texel
- 34 = Den Helder, Station NS - Den Helder, NS Station Zuid (oostzijde)
Streekdienst:
- 6 = Bergen, Plein - Heerhugowaard, Reigersdaal
- 7 = Alkmaar, Station NS - Heerhugowaard, Reigersdaal
- 9 = Alkmaar, Station NS - Heiloo, Ypesteinerlaan
- 10 = Alkmaar, WKC De Hoef / Van Goghlaan - Oudkarspel, Haagwinde
- 11 = Hoorn, Station NS - Wognum, Sportlaan
- 13 = Hoorn, Station NS - Zwaag, Dijkgraaf
- 17 = Hoorn, Station NS - Oostwoud, Onze Lieve School
- 26 = 't Horntje, Veerhaven - De Koog, Badweg
- 28 = 't Horntje, Veerhaven - De Koog, Badweg
- 29 = 't Horntje, Veerhaven - De Cocksdorp, Klimpstraat
- 123 = De Rijp, Wollandje - Alkmaar, Station NS
- 126 = De Rijp, Wollandje - Alkmaar, Station NS
- 127 = Alkmaar, Station NS - Avenhorn, 't Hoog
- 129 = Purmerend, Tramplein - Alkmaar, Station NS
- 130 = Wieringerwerf, Brinkweg - Alkmaar, Station NS
- 131 = Hoorn, Station NS - Wervershoof, Gemeentehuis
- 132 = Hoorn, Station NS - Grootebroek, Martinuscollege
- 134 = Wieringerwerf, Brinkweg - Hoorn, Station NS
- 135 = Den Helder, Station NS - Hoorn, Station NS
- 137 = Hoorn, Station NS - Hoogwoud, Gemeentehuis
- 138 = Hem, Torenweg - Enkhuizen, Station NS
- 139 = Hoorn, Station NS - Medemblik, Busstation
- 151 = Julianadorp, Akkerbouwstraat - Alkmaar, Station NS
- 152 = Callantsoog, Dorp - Schagen, Station NS
- 153 = Schagen, Station NS - Middenmeer, Alkmaarseweg
- 154 = Schagen, Station NS - Nieuwe Niedorp, Transferium
- 157 = Schagen, Station NS - Alkmaar, Station NS
- 158 = Den Oever, Busstation - Schagen, Station NS
- 159 = Den Helder, Vliegveld De Kooy - Anna Paulowna, Gemeentehuis
- 161 = Hoorn, Station NS - Zuid-Scharwoude, Melkpad
- 163 = Uitgeest, Station NS - Heiloo, Ypesteinerlaan
- 164 = Egmond aan Zee, Busstation - Castricum, Station NS
- 165 = Egmond aan Zee, Busstation - Alkmaar, Station NS
- 167 = Beverwijk, Station NS - Alkmaar, Station NS
- 210 = Alkmaar, Station NS - Oudkarspel, Woudmeerweg
- 360 = Heerhugowaard, Westtangent - Alkmaar, Keerlus Kees Boekeweg
Buurtbus:
- 406 = Schagen, Station NS - Tuitjenhorn, Sportlaan
- 407 = Bergen, Plein - Egmond-Binnen, Heegmunde
- 410 = Camperduin, Strandopgang - Bergen, Plein
- 411 = Schagen, Station NS - Tuitjenhorn, Sportlaan
- 412 = Hoorn, Station NS - Venhuizen, Twijver
- 415 = Hoorn, Station NS - Oostwoud, Woudrust
- 416 = Schagen, Station NS - Kreileroord, Dorp
- 417 = Schagen, Station NS - Obdam, Station NS
Schoolbussen:
- 606 = Bergen, Churchillaan - Alkmaar, Station NS
- 632 = Wieringerwerf, Oosterterp - Medemblik, Busstation
- 636 = Nieuwe-Niedorp, Transferium - Hoorn, Station NS
- 638 = Hoorn, Station NS - Venhuizen, Twijver
- 650 = Wervershoof, Gemeentehuis - Lelystad, Station NS / Centrum
- 651 = Julianadorp, Akkerbouwstraat - Alkmaar, Station NS
Zomerbussen:
- 827 = 't Horntje, Veerhaven - De Cocksdorp, Klimpstraat
- 833 = Medemblik, Busstation - Wervershoof, Gemeentehuis
- 851 = Den Helder, Veerhaven Texel - Petten, Plein 1945
- 862 = Bergen aan Zee, Busstation - Bergen, Plein
- 868 = Castricum aan Zee, Strand - Castricum, Station NS
Niteliners:
- N60 = Alkmaar, Station NS - Heerhugowaard, Westtangent
- N69 = Amsterdam, Leidseplein - Alkmaar, Station NS
Materieel
- 3290 - 3325: Mercedes-Benz Citaro
- 3700 - 3812: VDL Berkhof Procity, enkele van deze busjes rijden in NHN.
- 5101 - 5131: VDL Berkhof Ambassador 200 (ex Stadsvervoer Nederland)
- 9248 - 9253: Mercedes-Benz Citaro G, bestemd voor lijn 360
Daarnaast worden er nog enkele Den Oudsten Alliances ingezet en enkele buurtbusjes voor de bovengenoemde lijnen.