Lijn 666 Reuver Station - Roermond Station
Buslijn 666 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Limburg |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Citea |
Rijdt sinds | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 66 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 666 rijdt van Reuver via Swalmen naar Roermond.
Route
Halte | ||
Reuver, Station | ||
Reuver, Bergerhofweg | ||
Beesel, Waterloseweg | ||
Swalmen, Reubenberg | ||
Swalmen, Peelveldlaan | ||
Swalmen, Molenweg | ||
Swalmen, Centrum | ||
Swalmen, Gevaren | ||
Swalmen, Rijksweg Zuid | ||
Roermond, Retailpark | ||
Roermond, Bisschoppelijk College | ||
Roermond, Broekhin | ||
Roermond, Schout van der Portenstraat | ||
Roermond, Schout Kellenerstraat | ||
Roermond, Cornelishoflaan | ||
Roermond, Sportstraat | ||
Roermond, Marathonlaan | ||
Roermond, Niekée Roermond | ||
Roermond, Lindelaan | ||
Roermond, Laurentius Ziekenhuis | ||
Roermond, Station |
Geschiedenis
Op 11 december 2016 ging de nieuwe concessie Limburg van start. De snelle route tussen Reuver, Swalmen en Roermond werd overgenomen werd door lijn 666 van lijn 66.