Lijn 641 Lienden Adelsweg - Culemborg Station
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 641 | |
Vervoerder(s) | Juijn Rossum i.o.v. Arriva |
Concessie | Achterhoek-Rivierenland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Touringcar |
Rijdt sinds | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 641 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 641 rijdt van Lienden via Ommeren, Ingen, Eck en Wiel, Maurik, Rijswijk, Ravenswaaij, Zoelmond en Beusichem naar Culemborg.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit van Lienden naar Culemborg en één rit van Eck en Wiel naar Culemborg.
- In de middagspits rijden twee ritten van Culemborg naar Eck en Wiel.
Route
Halte | ||
↓ | Lienden, Adelsweg | |
Lienden, Achterstraat | ||
Lienden, Vogelenzangseweg | ||
Lienden, Voorstraat | ||
Ommeren, De Roskam | ||
Ommeren, Canadalaan | ||
Ingen, Dorpsstraat | ||
Eck en Wiel, Muziektent | ||
Eck en Wiel, Homoetsestraat | ||
Maurik, Doejenburg | ||
Maurik, Sportpark | ||
Maurik, Brandweerkazerne | ||
Maurik, Rabobank | ||
Maurik, Meidoornstraat | ||
Maurik, Tielsestraat | ||
Rijswijk, De Heuvel | ||
Rijswijk, De Kleine Taverne | ||
Rijswijk, Prinses Marijkesluis | ||
Ravenswaaij, Donkerstraat | ||
Ravenswaaij, Van Dieën | ||
Ravenswaaij, Vlierenhut | ||
Zoelmond, Kerk | ||
Zoelmond, De Kamp | ||
Zoelmond, Het Molenhuis | ||
Beusichem, Kerk | ||
Beusichem, Oranjestraat | ||
Beusichem, Koningsstraatje | ||
Beusichem, Veerweg | ||
Beusichem, Lekdijk West | ||
Beusichem, Lekdijk | ||
Culemborg, Hamseweg | ||
Culemborg, Beukeboom | ||
Culemborg, Weidsteeg | ||
Culemborg, Koningin Wilhelminacollege | ||
Culemborg, SG Lek en Linge | ||
Culemborg, Guido Gezelleweg | ||
Culemborg, Station |
Geschiedenis
Vanaf 11 december 2016 ging de eerste rit richting Culemborg van lijn 641 voortaan al beginnen in Lienden i.p.v. Eck en Wiel, om 08:32 werd daarnaast een extra rit vanuit Eck en Wiel toegevoegd. 's Middags bleef de dienstregeling ongewijzigd en rijden twee ritten naar Eck en Wiel en stappen doorgaande reizigers naar Lienden over.