Lijn 653 Schagen Station - Wieringerwerf Oosterterp
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 3 jul 2016 om 17:04 (Regenmaker heeft pagina Lijn 653 Schagen Station NS - Wieringerwerf Oosterterp hernoemd naar Lijn 653 Schagen Station - Wieringerwerf Oosterterp)
Voormalige buslijn 653 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord (2002-2008) |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 13 december 2008 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 653 reed van Schagen via Kolhorn en Middenmeer naar Wieringerwerf.
Route
Halte | ||
Schagen, Station | ||
Schagen, Witte Paal | ||
Kolhorn, Waardpolder | ||
Kolhorn, A. Beemsweg | ||
Kolhorn, Waardweg | ||
Middenmeer, Ulkeweg | ||
Middenmeer, Molenweg | ||
Middenmeer, Winkelcentrum | ||
Wieringerwerf, De Terp | ||
Wieringerwerf, De Maaier | ||
Wieringerwerf, Brinkweg | ||
Wieringerwerf, Ir. Ovingestraat | ||
Wieringerwerf, Oosterterp |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Bij het ingaan van de nieuwe concessie Noord-Holland Noord op 14 december 2008 werd deze lijn opgeheven. Reizigers hadden een goed, hetzij langzamer, alternatief met de nieuwe spitslijn 153 die ook via Barsingerhorn en Lutjewinkel ging rijden. Doorgaande reizigers naar Wieringerwerf dienden daarnaast over te stappen in Middenmeer.