Lijn 47 Rotterdam, Station Blaak - Noordereiland
Buslijn 47 | |
Vervoerder(s) | RET |
Concessie | Bus Rotterdam |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Rotterdam |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro, MAN Lion's City TÜ |
Rijdt sinds | 14 december 2014 |
Voorganger(s) | 32 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 3x/uur (tot 22:00) |
Zaterdag | 3x/uur |
Zondag | 3x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 47 rijdt vanaf station Blaak een rondje over het Noordereiland en weer terug naar station Blaak.
Route
Halte | ||
Rotterdam, Station Blaak | ||
Rotterdam, Willemswerf | ||
Rotterdam, Willemsbrug | ||
Rotterdam, Koninginnebrug | ||
Rotterdam, Sleephellingstraat | ||
Rotterdam, Meeuwenstraat | ||
Rotterdam, Sleephellingstraat | ||
Rotterdam, Cornelis Trompstraat | ||
Rotterdam, Olivier van Noortstraat | ||
Rotterdam, Koninginnebrug | ||
Rotterdam, Willemsbrug | ||
Rotterdam, Willemswerf | ||
Rotterdam, Station Blaak |
Geschiedenis
Op 14 december 2014 werden de lijnen 32 en 48 samengevoegd tot een nieuwe lijn 32 die de meeste haltes op het Noordereiland niet meer aandeed. Lijn 47 werd ingesteld als vervanging voor deze haltes.