Lijn 151 Alkmaar Station NS - Den Helder Station NS
Voormalige buslijn 151 | |
Vervoerder(s) | NZH, Connexxion |
Regio | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Zondag (vakantie) | 1x/uur (zomer) |
Lijn 151 reed van Alkmaar via Schoorl, Groet, Camperduin, Petten, Callantsoog en Julianadorp naar Den Helder.
Op reguliere zondagen wordt niet gereden, behalve in de zomervakantie. Dan wordt 1x/uur gereden tussen Alkmaar en Camperduin.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Alkmaar, Station | ||
Alkmaar, Voltastraat | ||
Schoorl, Frederikslaan | ||
Groet, Kerkpad/Centrum | ||
Camperduin, Munnikenweg | ||
Camperduin, Strand | ||
Petten, Plein 1945 | ||
Callantsoog, VVV-Kantoor | ||
Julianadorp, Noorderhaven/Langevliet | ||
Julianadorp, Van Foreestweg/Veul | ||
Den Helder, Pastoor Koopmanweg | ||
Den Helder, De Lichtboei | ||
Den Helder, Station |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 1 juni 1997 vervielen de ritten op reguliere zondagen. Alleen tijdens de zomervakantie werd nog wel 1x/uur naar Camperduin Strand gereden, zodat in combinatie met lijn 150 nog steeds elk half uur gereden werd.