Lijn 682 Gorinchem Viaduct A15/Gomarus - Hedel Oudewaai
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Voormalige buslijn 682 | |
Vervoerder(s) | Juijn Rossum i.o.v. Arriva |
Concessie | Achterhoek-Rivierenland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Touringcar |
Periode | ... t/m 12 december 2015 |
Opvolger(s) | 626 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | 1x/dag |
Dal (vakantie) | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 682 reed van Gorinchem via Waardenburg en Zaltbommel naar Hedel.
Dienstregeling
- In de middagspits en de daluren werd drie keer van Gorinchem naar Hedel gereden.
Route
Halte | ||
Gorinchem, Viaduct A15/Gomarus | ||
Gorinchem, Nieuwe Hoven | ||
Meteren, Rijweg | ||
↓ | Waardenburg, Busstation | |
Zaltbommel, Carpoolplaats | ||
Zaltbommel, Leutsestraat | ||
Gameren, Middelkampseweg | ||
Nieuwaal, Hogeweg | ||
Zuilichem, Zijlstraat | ||
Aalst, E.P. van Ooijenstraat | ||
Nederhemert, Nederhemertsekade | ||
Delwijnen, Delwijnsestraat | ||
Hedel, Oudewaai |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn precies is ontstaan.
Op 13 december 2015 werden grote wijzigingen doorgevoerd in het schoolbuslijnennet in Rivierenland. Deze lijn werd op die datum opgeheven en vervangen door de nieuwe lijn 626, die nog steeds driemaal in de brede middagspits bleef rijden. Nieuw was dat de route uitgebreid werd via Kerkwijk en Ammerzoden, maar tegelijkertijd werd Meteren niet meer aangedaan.