Lijn 641 Eck en Wiel Muziektent - Culemborg Station
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 641 | |
Vervoerder(s) | Juijn Rossum i.o.v. Arriva |
Concessie | Achterhoek-Rivierenland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 641 rijdt van Eck en Wiel via Maurik, Rijswijk, Ravenswaaij, Zoelmond en Beusichem naar Culemborg.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijden twee ritten van Eck & Wiel naar Culemborg.
- In de middag rijden er alleen twee ritten naar Eck en Wiel.
Route
Halte | ||
Eck en Wiel, Muziektent | ||
Eck en Wiel, Homoetsestraat | ||
Maurik, Doejenburg | ||
Maurik, Sportpark | ||
Maurik, Brandweerkazerne | ||
Maurik, Rabobank | ||
Maurik, Meidoornstraat | ||
Maurik, Tielsestraat | ||
Rijswijk, De Heuvel | ||
Rijswijk, De Kleine Taverne | ||
Rijswijk, Prinses Marijkesluis | ||
Ravenswaaij, Donkerstraat | ||
Ravenswaaij, Van Dieën | ||
Ravenswaaij, Vlierenhut | ||
Zoelmond, Kerk | ||
Zoelmond, De Kamp | ||
Zoelmond, Het Molenhuis | ||
Beusichem, Kerk | ||
Beusichem, Oranjestraat | ||
Beusichem, Koningsstraatje | ||
Beusichem, Veerweg | ||
Beusichem, Lekdijk West | ||
Beusichem, Lekdijk | ||
Culemborg, Hamseweg | ||
Culemborg, Beukeboom | ||
Culemborg, Weidsteeg | ||
Culemborg, Koningin Wilhelminacollege | ||
Culemborg, SG Lek en Linge | ||
Culemborg, Guido Gezelleweg | ||
Culemborg, Station |
Geschiedenis
In tijden van Hermes reed deze lijn als lijn 41.