Lijn 658 Anna Paulowna Station - Schagen Hofstraat
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 13 jun 2015 om 18:52
Buslijn 658 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Rijdt sinds | 9 december 2012 |
Voorganger(s) | 658 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 658 rijdt van Anna Paulowna via Wieringerwaard, Oude Sluis en Zijpe naar Schagen.
In de ochtendspits wordt uitsluitend naar Schagen gereden en in de middagspits wordt uitsluitend naar Anna Paulowna gereden.
Route
Halte | ||
Anna Paulowna, Station | ||
Anna Paulowna, Geerligslaan | ||
Anna Paulowna, Oude Gemeentehuis | ||
Wieringerwaard, Iepenlaan | ||
Wieringerwaard, Wapen van Wieringerwaard | ||
Wieringerwaard, Walingsweg | ||
Oudesluis, Slikkerdijk | ||
Zijpe, Keinsmerbrug | ||
Zijpe, Westfriesedijk | ||
Schagen, Witte Paal | ||
Schagen, Station | ||
Schagen, Oude Slotstraat | ||
↓ | Schagen, Hofstraat |
Geschiedenis
Vanaf 9 december 2012 gingen de ochtendritten vanuit Anna Paulowna vanaf het station van Schagen verder rijden naar de Hofstraat in Schagen.