Lijn 46 Hoorn Station - Lambertschaag 't Wagenwiel
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 13 jun 2015 om 17:43
Voormalige buslijn 46 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord (2002-2008) |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | Berkhof Premier, Den Oudsten Alliance, Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | ... t/m 13 december 2008 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/dag |
Dal | 1x/uur (tot 9.30, vanaf 14.00) |
Dal (vakantie) | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 46 reed van Hoorn via Benningbroek, Sijbekarspel en Abbekerk naar Lambertschaag.
Route
Halte | ||
Hoorn, Station | ||
Hoorn, Van Dedemstraat/Keern | ||
Benningbroek, A.C. de Graaffweg | ||
Benningbroek, Viaduct/Nieuweweg | ||
Benningbroek, Dr. de Vriesstraat | ||
Benningbroek, Molenbuurt | ||
Sijbekarspel, Westerstraat | ||
Sijbekarspel, Schimmel | ||
Sijbekarspel, Kerkbuurt | ||
Sijbekarspel, Veekenweg | ||
De Weere, R.K. Kerk/Driestedenweg | ||
Abbekerk, Kronkelbaan | ||
Abbekerk, Dorpsstraat | ||
Abbekerk, Gemeentehuis | ||
Lambertschaag, Mijnsherenweg | ||
Lambertschaag, Oosterboekelweg | ||
Lambertschaag, 't Wagenwiel |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Bij aanvang van de nieuwe concessie Noord-Holland Noord op 14 december 2008 werd de lijn opgeheven. Vervanging kwam er in de vorm van lijn 636 die vanaf Hoorn via Sijbekarspel naar Nieuwe Niedorp ging rijden, het traject naar Abbekerk en Lambertschaag kwam vanaf die datum te vervallen. Voor Abbekerk konden reizigers gebruik maken van lijn 37, 135 of 139. Net als lijn 46 ging lijn 636 alleen in de (brede) spitsuren rijden.