Lijn 601 Oostburg Ziekenhuis - Terneuzen Rooseveltlaan
Buslijn 601 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Zeeland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | MAN Lion's City CNG, Volvo 8700 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 601 rijdt van Oostburg, via Waterlandkerkje, IJzendijke en Biervliet naar Terneuzen én van Philippine en Hoek naar Terneuzen.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit van Oostburg naar Terneuzen en één rit van Philippine naar Terneuzen.
- In de middagspits (behalve op woensdag) rijdt één rit van Terneuzen naar Philippine en één rit van Terneuzen naar Oostburg.
- Op woensdagmiddag (rond 12:40) rijdt één rit van Terneuzen naar Philippine en één rit van Terneuzen naar Oostburg.
Route
Halte | ||
Oostburg, Ziekenhuis | ||
Oostburg, Ledelplein | ||
Oostburg, Bredestraat | ||
Oostburg, Watertoren | ||
Oostburg, Philipsweg | ||
Oostburg, Klein Brabant | ||
Waterlandkerkje, Dorp | ||
IJzendijke, Turkeije | ||
Biervliet, Halfweg | ||
Biervliet, Busstation | ||
Biervliet, Braakman | ||
Philippine, Dorp | ||
Hoek, Mauritsfort | ||
Hoek, Busstation | ||
Terneuzen, De Knol | ||
Terneuzen, Aangeenbrugschool |
Geschiedenis
Op 1 maart 2015 werd de nieuwe dienstregeling van de Concessie Zeeland ingevoerd. Op dat moment werd de rit van/naar Hoek verlengd naar Philippine.