Lijn 669 Numansdorp Viaduct A29 - Oud-Beijerland Sportlaan
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 6 jun 2015 om 10:07
Buslijn 669 | |
Vervoerder(s) | TCR i.o.v. Arriva |
Concessie | Hoeksche Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Rijdt sinds | 31 augustus 2014 |
Voorganger(s) | 669 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 669 rijdt van Numansdorp via Klaaswaal, Greup en Stougjesdijk naar Oud-Beijerland.
In de ochtendspits rijden twee ritten naar Oud-Beijerland, in de middagspits rijden twee ritten naar Numansdorp.
Route
Halte | ||
Numansdorp, Viaduct A29 | ||
Numansdorp, Molendijk | ||
Numansdorp, Burg. de Zeeuwstraat | ||
Numansdorp, Hallinxweg | ||
Numansdorp, Burg. Henrylaan | ||
Numansdorp, Middelsluis | ||
Numansdorp, Proeftuinlaan | ||
Numansdorp, Oudesluis | ||
Klaaswaal, Rijksstraatweg | ||
Klaaswaal, Molendijk | ||
Greup, Smitsweg | ||
Stougjesdijk, Blauwe Steenweg | ||
Stougjesdijk, Brabersweg | ||
Oud-Beijerland, Kwakscheweg | ||
Oud-Beijerland, Scholengemeenschap | ||
Oud-Beijerland, W. van Vlietstraat | ||
Oud-Beijerland, Karel Doormanstraat | ||
Oud-Beijerland, Steenenstraat | ||
Oud-Beijerland, Prinses Irenestraat | ||
↓ | Oud-Beijerland, Sportlaan |
Geschiedenis
Op 31 augustus 2014 kwam het traject tussen Numansdorp Viaduct en Willemstad te vervallen, ten gunste van de nieuwe lijn 662, die voortaan sneller naar Oud-Beijerland ging rijden. Op het overgebleven traject werd de dienstregeling teruggebracht naar twee ritten per richting.
Op 25 januari 2015 werd de route in Numansdorp gewijzigd, omdat in het centrum van laatstgenoemde plaats wijzigingen waren aangebracht aan de infrastructuur en grote bussen hierdoor nog maar in één richting door het dorp konden rijden.