Lijn 618 Sint-Maartensdijk Provincialeweg - Halsteren Steenspil
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 16 feb 2015 om 01:47
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 618 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Zeeland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 24 augustus 2014 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 618 rijdt van Sint Maartensdijk via Stavenisse, Sint Annaland, Sint Maartensdijk, Scherpenisse, Poorvliet en Tholen naar Halsteren.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit de gehele route en één rit van Sint Maartensdijk naar Halsteren zonder het rondje via Stavenisse te maken. De laatstgenoemde rijdt niet via de Deltaweg in Tholen.
- In de middagspits rijden twee ritten de gehele route.
Route
Halte | ||
Sint Maartensdijk, Provincialeweg | ||
Stavenisse, Boswei | ||
Stavenisse, Poststraat | ||
Stavenisse, Tolweg | ||
Sint Annaland, Dorpsweg | ||
Sint Annaland, Tweede Dijk | ||
Sint Maartensdijk, Provincialeweg | ||
Scherpenisse, Spuidamstraat | ||
Poortvliet, Zuidplantsoen | ||
Tholen, Hertenkamp | ||
Tholen, Vliethof | ||
Tholen, Grindweg | ||
Tholen, Deltaweg | ||
Halsteren, Molenplein | ||
Halsteren, Steenspil |
Geschiedenis
Op 5 januari 2015 werd de route flink uitgebreid. Alle kernen op Tholen worden voortaan door deze schoolbus aangedaan en er wordt ook 'door' Tholen gereden.
Op 1 maart 2015 werd de nieuwe dienstregeling van de Concessie Zeeland ingevoerd. Op dat moment vervielen enkele haltes op de route.