Lijn 625 Lewedorp Dorp - Goes Station
Buslijn 625 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Midden-Zeeland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | MAN Lion's City CNG |
Frequenties
| |
Spits | 1x/ochtend (Lewedorp - Goes) 2x/middag (Goes - 's-Gravenpolder) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 625 rijdt van Lewedorp via Nieuwdorp, 's-Heerenhoek, Ovezande en 's-Gravenpolder naar Goes.
De ochtendrit rijdt van Lewedorp naar Goes, de middagritten rijden van Goes naar 's-Gravenpolder.
Route
Halte | ||
↓ | Lewedorp, Dorp | |
Nieuwdorp, Oranjeplein | ||
c | 's-Heerenhoek, Tolplein | |
Ovezande, Hoofdstraat | ||
Kwadendamme, Dorp | ||
Langeweegje, Vreelandsedijk | ||
Langeweegje, Station SGB | ||
's-Gravenpolder, Korte Koedijk | ||
's-Gravenpolder, Schuitweg | ||
's Gravenpolder, Goesestraatweg | ||
Goes, De Groe | ||
Goes, Beethovenlaan | ||
Goes, De Schakel | ||
Kloetinge, Overweg | ||
Goes, Kloetingseweg | ||
Goes, Station |
Geschiedenis
Op 18 augustus 2013 vervielen bijna alle ritten van de oude lijn 625. Voortaan zouden nog slechts in de schoolrichting één tot twee ritten gaan rijden, waarvan de ochtendrit uit Lewedorp zou komen.