Lijn 162 Heerhugowaard Station - Alkmaar Keerlus Hogeschool
Voormalige buslijn 162 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Berkhof Premier, Den Oudsten Alliance |
Periode | ... t/m 13 december 2008 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 162 reed van Alkmaar naar Heerhugowaard.
In de schoolvakanties, 's avonds en in het weekeinde werd alleen tussen de stations Alkmaar en Heerhugowaard gereden.
Route
Halte | ||
Heerhugowaard, Station | ||
Heerhugowaard, Titanialaan | ||
Heerhugowaard, Diamant | ||
Heerhugowaard, Granaat | ||
Heerhugowaard, Smaragd | ||
Heerhugowaard, Rijn | ||
Heerhugowaard, Amstel | ||
Heerhugowaard, Westfrieslandsingel | ||
Heerhugowaard, Oostertocht/Huygenhoek | ||
Heerhugowaard, Zuidwijk/De Kieft | ||
Heerhugowaard, Oosttangent/Sportpark | ||
Heerhugowaard, Oosttangent | ||
Alkmaar, Nieuwe Schermerweg | ||
Alkmaar, Rijnstraat/Edisonweg | ||
Alkmaar, Oudorperdijkje | ||
Alkmaar, Kanaalkade | ||
Alkmaar, Station | ||
Alkmaar, Bergerweg | ||
Alkmaar, Hogeschool Alkmaar | ||
Alkmaar, J. Ligthartstraat | ||
Alkmaar, Keerlus Hogeschool |