Lijn 63 Oudenaarde Station - Ronse Station
Schoolbuslijn 63 in België Bekijk de voormalige lijnen 63 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Oost-Vlaanderen |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 63 rijdt van Oudenaarde via Leupegem, Etikhove en Nukerke naar Ronse.
Rijdt in de ochtendspits naar Oudenaarde. In de middag naar Ronse.
Route
Halte | ||
Oudenaarde, Sportcentrum | ||
Oudenaarde, V.T.I. | ||
Oudenaarde, Station | ||
Oudenaarde, Tacambaro | ||
Oudenaarde, Markt | ||
Oudenaarde, M. Casteleinstraat | ||
Leupegem, Kerk | ||
Leupegem, Wolfabriekstraat | ||
Leupegem, Schorisseweg | ||
Etikhove, Geitenhoek | ||
Etikhove, Ladeuze | ||
Etikhove, Gieterijstraat | ||
Etikhove, Dorp | ||
Ronse, Eierput | ||
Ronse, Nederholbeekstraat | ||
Ronse, Mussestraat | ||
Ronse, Donderijstraat | ||
Ronse, Wolvestraat | ||
Ronse, Rubberigtsbank | ||
Ronse, Rijkswachtlaan | ||
Nukerke, Ommegangstraat | ||
Nukerke, Kafhoekstraat | ||
Ronse, Veldekensstraat | ||
Ronse, Ten Bergestraat | ||
Ronse, Populierstraat | ||
Ronse, Beekstraat | ||
Ronse, Lindestraat | ||
Ronse, Hospitaal | ||
Ronse, Canfijnstraat | ||
Ronse, Veemarkt | ||
Ronse, Olifantstraat | ||
Ronse, Station |