Lijn 646 Middelburg Station - Goes Bergweg
Buslijn 646 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Midden-Zeeland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | MAN Lion's City G CNG |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 646 rijdt van Middelburg via een aantal routes naar Goes en Krabbendijke.
In de ochtendspits rijdt één bus rechtstreeks van Middelburg naar Goes Calvijn, één rit van Middelburg naar Goes Station, één rit van Middelburg naar Goes Bergweg en twee ritten van Middelburg naar Krabbendijke, waarvan één rechtstreeks.
Route
Halte | ||
Middelburg, Station | ||
Goes, Calvijn College | ||
Middelburg, Industrieweg | ||
Arnemuiden, Gerstakker | ||
Arnemuiden, Akkerlaan | ||
Arnemuiden, Brakenburg | ||
Arnemuiden, Clasinastraat | ||
Arnemuiden, Langeweg | ||
Arnemuiden, Halfweg | ||
Lewedorp, Dorp | ||
Lewedorp, Postweg | ||
Kruiningen, De Uitkijk | ||
Krabbendijke, Calvijn College | ||
Krabbendijke, Station | ||
Krabbendijke, Westelijke Parallelweg | ||
Goes, Tiendenschuur | ||
Goes, Westwal (Centrum) | ||
Goes, Station | ||
Goes, Kloetingseweg | ||
Goes, Bergweg |