Lijnnr.
|
Route
|
Periode
|
Lijn 1 t/m 10
|
1 |
Amsterdam - Amstelveen - Bovenkerk - Aalsmeer - Rijssenhout - Leimuiden |
3 juni 1973 t/m onbekend
|
4 |
Aalsmeer - Kudelstaart - Leimuiden - Rijnsaterwoude - Alphen a/d Rijn |
onbekend t/m onbekend
|
5 |
Amsterdam - Schiphol - Hoofddorp - Nieuw Vennep - Abbenes - De Kaag - Warmond - Oegstgeest - Leiden |
3 juni 1973 t/m onbekend
|
6 |
Woerden - Kamerik - Wilnis - Mijdrecht - Uithoorn - Amstelveen - Amsterdam |
3 juni 1973 t/m onbekend
|
7 |
Amsterdam - Amstelveen - Uithoorn - De Kwakel - Nieuwveen - Nieuwkoop |
onbekend t/m onbekend
|
8 |
Amsterdam - Amstelveen - Uithoorn |
onbekend t/m onbekend
|
9 |
Amsterdam - Amstelveen - Bovenkerk - Schiphol |
3 juni 1973 t/m onbekend
|
10 |
Amsterdam - Amstelveen - Bovenkerk - Schiphol |
3 juni 1973 t/m onbekend
|
Lijn 11 t/m 20
|
11 |
Amsterdam - Amstelveen - Bovenkerk - Aalsmeer - Rijssenhout - Leimuiden |
3 juni 1973 t/m onbekend
|
15 |
Amsterdam - Schiphol - Hoofddorp - Heemstede - Haarlem |
3 juni 1973 t/m onbekend
|
16 |
Amsterdam - Amstelveen - Uithoorn - Mijdrecht - Wilnis |
3 juni 1973 t/m onbekend
|
18 |
Amsterdam - Amstelveen - Uithoorn - Aalsmeer |
3 juni 1973 t/m onbekend
|
19 |
Amsterdam - Amstelveen - Bovenkerk - Schiphol - Aalsmeer |
3 juni 1973 t/m onbekend
|
Lijn 21 t/m 30
|
28 |
Amsterdam - Duivendrecht - Ouderkerk - Amstelveen |
3 juni 1973 t/m onbekend
|
29 |
Amsterdam - Ouderkerk - Nes a/d Amstel - Uithoorn |
3 juni 1973 t/m onbekend
|
Lijn 31 t/m 40
|
40 |
Utrecht - A2 - Vinkeveen - Mijdrecht - Uithoorn - Aalsmeer - Hoofddorp - Heemstede - Haarlem |
3 juni 1973 t/m onbekend
|
Lijn 41 t/m 50
|
41 |
Amsterdam - Amstelveen - Schiphol - Badhoevedorp - Haarlem |
3 juni 1973 t/m onbekend
|
42 |
Amsterdam - Amstelveen - Schiphol - Badhoevedorp - Haarlem |
3 juni 1973 t/m onbekend
|
43 |
Hoofddorp - Vijfhuizen - Zwanenburg - Badhoevedorp - Hoofddorp |
3 juni 1973 t/m onbekend
|
44 |
Amsterdam - Badhoevedorp - Hoofddorp - Nieuw Vennep - Hillegom |
3 juni 1973 t/m onbekend
|
46 |
Haarlem - Vijfhuizen - Hoofddorp |
3 juni 1973 t/m onbekend
|
48 |
Utrecht - A2 - Amstelveen - Schiphol |
3 juni 1973 t/m onbekend
|
Lijn 41 t/m 50
|
52 |
Hoofddorp - Nieuw Vennep - Lisse - Sassenheim - Voorhout - Noordwijk |
onbekend t/m onbekend
|
Lijn 141 t/m 150
|
145 |
Amsterdam - Badhoevedorp - Hoofddorp - Nieuw Vennep - Abbenes - Warmond - Oegstgeest - Leiden |
onbekend t/m 13 december 2008
|
147 |
Alphen a/d Rijn - Aarlanderveen - Nieuwkoop - Zevenhoven - Nieuwveen - Vrouwenakker - Uithoorn - Amstelveen - Amsterdam |
onbekend t/m onbekend
|
Lijn 151 t/m 200
|
197 |
Amsterdam - Schiphol - Leimuiden - Rijnsaterwoude - Alphen a/d Rijn |
onbekend t/m onbekend
|
Lijn 201 t/m 300
|
258 |
Amsterdam - Schiphol - Hoofddorp - Nieuw Vennep - Leimuiden - Alphen a/d Rijn |
onbekend t/m onbekend
|
Lijn 501 t/m 999
|
581 |
Amsterdam - Amstelveen - Haarlem |
onbekend t/m onbekend
|