Lijn 171 Zwolle Station - Emmeloord Busstation
Voormalige buslijn 171 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | IJsselmond |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Volvo 8700 |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 171 reed van Zwolle via Hasselt, Zwartsluis, Zieltje, Sint Jansklooster, Vollenhove en Marknesse naar Emmeloord.
In de ochtendspits begon één rit in Blokzijl.
Route
Halte | ||
Zwolle, Busstation/NS | ||
Zwolle, Eekwal/Centrum | ||
Zwolle, Harm Smeengekade | ||
Zwolle, IJsselhallen | ||
Zwolle, WRZV-hal | ||
Zwolle, Blaloweg/Voorsterweg | ||
Zwolle, Nieuwe Hasselterweg | ||
Hasselt, Industrieweg | ||
Hasselt, Scheepswerf | ||
Hasselt, Stadsweg | ||
De Velde, Kloosterziel | ||
Zwartsluis, De Velde | ||
Zwartsluis, Kranerweerd | ||
Zwartsluis, Nieuwesluis | ||
Zwartsluis, Busstation | ||
Zwartsluis, Westeinde - Rotonde | ||
Zieltje, De Noorde | ||
Zieltje, Zieltje | ||
Zieltje, De Krieger | ||
Sint Jansklooster, Dennenbos | ||
Sint Jansklooster, Oldenhof Kadoelerweg | ||
Sint Jansklooster, Halleweg | ||
Sint Jansklooster, Zuurbeek | ||
Vollenhove, Weyert | ||
Vollenhove, Clarenberglaan | ||
Vollenhove, Zwembad | ||
Marknesse, Vollenhoverweg/NOP | ||
Marknesse, Vollenhoverweg 25a | ||
Marknesse, Vollenhoverweg 19a | ||
Marknesse, Vollenhoverweg 20 | ||
Marknesse, Blokzijlerweg West | ||
Marknesse, Vollenhoverweg 12 | ||
Marknesse, Vollenhoverweg 2 | ||
Marknesse, Noordzoom | ||
Marknesse, Busstation | ||
Marknesse, Noordzoom | ||
Marknesse, Steenwijkerweg 2 | ||
Marknesse, Steenwijkerweg 8 | ||
Marknesse, Steenwijkerdwarsweg | ||
Marknesse, Steenwijkerweg 20a | ||
Marknesse, Steenwijkerweg 23 | ||
Marknesse, Uiterdijkenweg | ||
Blokzijl, Busstation | ||
Marknesse, Boslaan | ||
Marknesse, Luttelgeesterweg | ||
Emmeloord, H.D. Louweshoeve | ||
Emmeloord, Lindeweg | ||
Emmeloord, Ecopark | ||
Emmeloord, Emmeloord - Oost | ||
Emmeloord, Lange Dreef | ||
Emmeloord, Kettingstraat | ||
Emmeloord, Busstation |
Geschiedenis
In de dienstregeling 2005 werd op maandag t/m vrijdag overdag 1x/uur gereden over het hele traject, in de spitsrichting reed een enkele extra rit en begon/eindigde soms in Vollenhove.
Vanaf 26 augustus 2007 vervielen alle ritten in de daluren, daarentegen werd in de spitsuren inmiddels 2x/uur gereden. De ritten begonnen/eindigden afwisselend in Vollenhove, Marknesse of Blokzijl.