Lijn 143 Hoorn Station NS - Enkhuizen Station NS
Voormalige buslijn 143 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 29 mei 1999 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur (vanaf 13.25) |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 143 reed van Hoorn via Zwaag, Zwaagdijk, Wervershoof en Andijk naar Enkhuizen.
In de (brede) spitsuren rijden de ritten op het stadstraject in Enkhuizen, in de ochtendspits rijden tevens 2 ritten Wervershoof - Enkhuizen. In de avonduren, op zaterdagochtend en zondag de gehele dag rijden alle ritten tussen Hoorn en Enkhuizen t.v.v. lijn 131.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Hoorn, Station | ||
Hoorn, Streekziekenhuis | ||
Hoorn, Blokmergouw | ||
Zwaag, Postkantoor | ||
Zwaagdijk, Van Diepen | ||
Wervershoof, Gemeentehuis | ||
Wervershoof, Kagerbos | ||
Andijk, Burg. Doumastraat | ||
Andijk, Bejaardencentrum | ||
Andijk, Veilingweg | ||
Enkhuizen, Zwaluwweg | ||
Enkhuizen, De Laars | ||
Enkhuizen, Station NS |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 29 mei 1999 ging de exploitatie over naar Connexxion, het lijnnummer werd gewijzigd naar 43.