Lijn 44 Hoorn Station - Medemblik Busstation
Voormalige buslijn 44 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord (2002 - 2008) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Berkhof Premier, Den Oudsten Alliance |
Periode | ... t/m 14 december 2008 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 44 reed van Hoorn via Wester- en Oosterblokker, Westwoud, Wervershoof en Onderdijk naar Medemblik.
Route
Halte | ||
Hoorn, Station NS | ||
Hoorn, Sint Jans Gasthuis | ||
Hoorn, Koepoortsweg | ||
Hoorn, Eenhuizenstraat | ||
Hoorn, Technische School | ||
Hoorn, Draafsingel | ||
Hoorn, J.D. Pollstraat | ||
Hoorn, Wabenstraat | ||
Hoorn, Nieuwe Steen | ||
Hoorn, Copernicus | ||
Hoorn, Barnsteen | ||
Hoorn, Oscar Romero | ||
Hoorn, IJsselweg | ||
Hoorn, Maasweg | ||
Westerblokker, Bramleylaan | ||
Westerblokker, Kolenbergstraat | ||
Westerblokker, Bethlehem | ||
Westerblokker, Roemer | ||
Oosterblokker, Postkantoor / Raadhuis | ||
Oosterblokker, D. Hulstweg | ||
Oosterblokker, Witte Eenhoorn | ||
Oosterblokker, Oud | ||
Oosterblokker, Ruiter | ||
Westwoud, Zeven Groene Bomen | ||
Westwoud, Raadhuisstraat | ||
Westwoud, Woudlust | ||
Westwoud, Dr. Nuyensstraat 57-77 | ||
Hoogkarspel, Tolhek | ||
Zwaagdijk, Tolweg | ||
Wervershoof, Gemeentehuis | ||
Wervershoof, Burg. Raatlaan | ||
Wervershoof, Kaagweg | ||
Wervershoof, Europasingel | ||
Wervershoof, Van Koomenweg | ||
Wervershoof, S. Koopmanstraat | ||
Wervershoof, Van der Gulik | ||
Onderdijk, Atelier Perfecto | ||
Onderdijk, R.K. Kerk | ||
Onderdijk, Hotel De Ruyter | ||
Onderdijk, De Grote Vlier | ||
Onderdijk, Oosterdijk | ||
Medemblik, De Vlietlanden | ||
Medemblik, Admiraliteitsweg | ||
Medemblik, Schuitevoerderslaan | ||
Medemblik, Vierkantje | ||
Medemblik, Compagniesingel | ||
Medemblik, Spooksingel | ||
Medemblik, Graaf Florislaan | ||
Medemblik, Oude Haven | ||
Medemblik, Busstation |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Met ingang van 15 december 2002 werd de dienstregeling uitgebreid tot een regelmatige uurdienst op maandag t/m vrijdag. De route bleef verder ongewijzigd.
Bij aanvang van de nieuwe concessie Noord-Holland Noord op 14 december 2008 werd de lijn opgeheven. Vanwege de magere bezetting op het traject tussen Wervershoof en Medemblik kwam daar slechts vervanging door een zomerbus (lijn 833). Tussen Hoorn en Wervershoof ging de nieuwe lijn 131 rijden, deze reed echter via Zwaag en Zwaagdijk, reizigers vanuit Blokker konden gebruik maken van de stadsdienst.