Lijn 664 Lemelerveld Brugstraat - Zwolle Campus
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 19 okt 2011 om 19:01 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=664 |vervoerder=Connexxion |concessie=Salland |lijnsoort=Schoolbus |periode=23 mei 2004 t/m ... |frequentie_spits=1x/dag }} '''Lijn 664''' reed…')
Voormalige buslijn 664 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Salland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 23 mei 2004 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 664 reed van Lemelerveld via Heino, Lenthe en Wijthmen naar Zwolle.
Deze lijn ontstond op 23 mei 2004 als afsplitsing van lijn 164 om te voorkomen dat scholieren massaal plaats zouden nemen in lijn 164. Op een later moment werd de lijn opgeheven.
Route
Halte | ||
Lemelerveld, Brugstraat | ||
Heino, Aver Heino | ||
Heino, Marktplein | ||
Heino, Van der Capellenweg | ||
Heino, Jonkman | ||
Lenthe, De Gunne | ||
Lenthe, De Jong | ||
Lenthe, Hagenweg | ||
Lenthe, Koelmanstraat | ||
Wijthmen, Mulder | ||
Wijthmen, Kroezenallee | ||
Wijthmen, De Zon | ||
Wijthmen, De Marslanden | ||
Zwolle, Kuyerhuislaan | ||
Zwolle, Dokter Spanjaardweg | ||
Zwolle, Dr. Hengeveldweg | ||
Zwolle, Isala Klinieken / Dokterspad | ||
Zwolle, Zwartewaterallee | ||
Zwolle, Blaloweg | ||
Zwolle, Scania / Voorsterweg | ||
Zwolle, Campus |