Lijn 33 Heerlen Busstation/NS - Sittard Busstation/NS
Voormalige buslijn 33 | |
Vervoerder(s) | VSL, Hermes |
Concessie | Zuid-Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 33 reed van Heerlen via Hoensbroek, Amstenrade, Oirsbeek en Doenrade naar Sittard.
Route
Halte | ||
Heerlen, Busstation/NS | ||
Heerlen, C.B.S. | ||
Heerlen, Sittarderweg / Kerk | ||
Heerlen, Sittarderweg 152 | ||
Heerlen, Schelsberg / Scheldestraat | ||
Heerlen, Schelsberg / IJsselstraat | ||
Heerlen, Schelsberg / Huisbergerstraat | ||
Heerlen, Bokstraat | ||
Heerlen, Ganzeweide / Lokerstraat | ||
Heerlen, Ganzeweide / Servatiusstraat | ||
Hoensbroek, Terhoevenderweg | ||
Hoensbroek, Passart | ||
Hoensbroek, Staatsmijn Emma | ||
Hoensbroek, Akerstraat / Kastanjelaan | ||
Hoensbroek, Sint Janscollege | ||
Amstenrade, Allee | ||
Amstenrade, Raadhuisplein | ||
Oirsbeek, Rabobank | ||
Oirsbeek, Provincialeweg / Altaarstraat | ||
Doenrade, Provincialeweg | ||
Windraak, Windraak | ||
Watersley, Watersley | ||
Leyenbroek, Kerk | ||
Leyenbroek, Irenelaan | ||
Leyenbroek, Beukeboom | ||
Sittard, Stadhuis | ||
Sittard, Staddschouwburg | ||
Sittard, Busstation/NS |
Geschiedenis
In de dienstregeling 1986/1987 werd op maandag t/m vrijdag en zaterdagmiddag overdag 2x/uur het hele traject gereden, in de late avond 1x/uur. Op zaterdagochtend en zondag de gehele dag werd 2x/uur Heerlen - Hoensbroek gereden en vanaf daar 1x/uur verder naar Sittard.
Voormalige route naar eindpunt Hoensbroek
Halte | ||
Hoensbroek, Akerstraat / Kastanjelaan | ||
Hoensbroek, Saturnusstraat | ||
Hoensbroek, Trichterweg / Akerstraat | ||
Hoensbroek, Sint-Janscollege | ||
Amstenrade, Raadhuisplein |