Mülheim-Styrum
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 16 feb 2020 om 13:31
Station Mülheim-Styrum | |
---|---|
Plaats | Mülheim |
Land | Duitsland |
Verkorting | EMRY |
Vervoerder(s) | Abellio Rail NRW DB Regio NRW |
Mülheim-Styrum is een station in de Duitse stad Mülheim. Het wordt bediend door de S-Bahn Rhein-Ruhr.
Inhoud
Trein
In de dienstregeling 2024 stoppen de volgende treinen op station Mülheim-Styrum:
Lijn | Traject | Vervoerder | Freq. | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|
RB33 | Aachen Hbf - Lindern - Heinsberg (Rheinl.)/Mönchengladbach Hbf - Krefeld Hbf - Duisburg Hbf - Essen Hbf - Essen-Steele | DB Regio NRW | 1x/uur | Rijdt van maandag tot en met zaterdag door naar Essen-Steele. In Lindern wordt gecombineerd en gesplitst. |
RE49 | Wesel - Oberhausen Hbf - Essen Hbf - Wuppertal Hbf | DB Regio NRW | 1x/uur | Rijdt niet 's avonds en in het weekend. |
S1 | Dortmund Hbf - Bochum Hbf - Essen Hbf - Duisburg Hbf - Düsseldorf Hbf - Solingen Hbf | DB Regio NRW | 4x/uur | Rijdt doordeweeks 2x/uur tussen Essen Hbf en Duisburg Hbf en 3x/uur tussen Duisburg Hbf en Solingen Hbf. Rijdt in de spitsrichting extra tussen Düsseldorf-Wehrhahn en Solingen Hbf. Rijdt 's avonds en in het weekend 2x/uur. |
S3 | Oberhausen Hbf - Essen Hbf - Hattingen Mitte | DB Regio NRW | 2x/uur |
Let op: Dit overzicht bevat alleen informatie over regionale treindiensten en is buiten Nordrhein-Westfalen en Niedersachsen mogelijk niet volledig.
Tram
Tot 4 oktober 2015 werd Mülheim-Styrum ook bediend door de tram van Mülheim.
Historische dienstregeling
- Informatie over de bediening van Mülheim-Styrum door tramlijnen in het verleden is te vinden onder Mülheim-Styrum/Bediening (tram).
Bus
Halte Styrum S-Bahnhof | |
---|---|
Plaats | Mülheim |
Verkeersverbond(en) | VRR |
Vervoerder(s) | Ruhrbahn STOAG |
Route | ||||
---|---|---|---|---|
122 | Oberhausen: City Forum - Hauptbahnhof - Altstadt - Styrum - Mülheim: Styrum - West - Hauptbahnhof (mogelijk verouderd) | Streekbus | Ruhrbahn, STOAG | |
129 | Essen: Frohnhausen - Mülheim: Fulerum - Heimaterde - Heißen - Winkhausen - Styrum - Raffelberg - Speldorf - Broich (mogelijk verouderd) | Stadsbus | Ruhrbahn | |
SB90 | Mülheim: Styrum - Oberhausen: Alstaden - Altstadt - Hauptbahnhof - Neue Mitte - Sterkrade - Schmachtendorf - Holten (mogelijk verouderd) | Stadsbus | STOAG | |
T9 | Mülheim Styrum: Schützenstraße - Bahnhof - Medl (mogelijk verouderd) | Nachtbus | Ruhrbahn |
Historische dienstregeling
- Informatie over de bediening van Mülheim-Styrum door buslijnen in het verleden is te vinden onder Mülheim-Styrum/Bediening (bus).