Lijn 160 Aarschot Station - Heist-op-den-Berg Station
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 160 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Antwerpen |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Van Hool New AG300 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 160 rijdt van Aarschot via Begijnendijk en Booischot naar Heist-op-den-Berg.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijden er twee ritten van Heist-op-den-Berg naar Aarschot en één rit van Aarschot naar Heist-op-den-Berg.
- In de middagspits rijdt er één rit in beide richtingen.
- Op woensdag rijden de ritten die in de middagspits rijden niet, in plaats daarvan rijdt rond het middaguur één rit in beide richtingen.
- In de schoolrichting rijdt er één rit van of naar het College in Heist-op-den-Berg.
- In de spitsrichting rijdt één of rit(ten) via Aarschot Bekaf.
Route
Halte | ||
Aarschot, Station | ||
Aarschot, Gilsonplein | ||
Aarschot, Sancta Maria | ||
Aarschot, Kerk | ||
Aarschot, Moederhuis | ||
Aarschot, Sint-Jozefscollege | ||
Aarschot, Atheneum | ||
70px | Aarschot, Damiaaninstituut | |
Aarschot, Bekaf | ||
Aarschot, Withuisstraat | ||
Aarschot, Bloemsehoeve | ||
Aarschot, Literstraat | ||
Aarschot, Nonnenhoefstraat | ||
Begijnendijk, Waterstraat | ||
Begijnendijk, Haltestraat | ||
Begijnendijk, Puttestraat | ||
Begijnendijk, Kerk | ||
Begijnendijk, De Bruynlaan | ||
Begijnendijk, Dorpstraat | ||
Begijnendijk, Mechelbaan | ||
Booischot, Kleine Steenweg | ||
Booischot, Pijpelstraat | ||
Booischot, Pijpelheide Kerk | ||
Booischot, Spaanderstraat | ||
Booischot, Het Broek | ||
Booischot, Grote Braamstraat | ||
Heist-op-den-Berg, Bollostraat | ||
Heist-op-den-Berg, Gommerijnstraat | ||
Heist-op-den-Berg, Goor Kerk | ||
Heist-op-den-Berg, Wipstraat | ||
Heist-op-den-Berg, Liersesteenweg | ||
Heist-op-den-Berg, Heide Lo station | ||
Heist-op-den-Berg, Oudestraat | ||
Heist-op-den-Berg, Kruispunt Lo | ||
Heist-op-den-Berg, Eugeen Woutersstraat | ||
Heist-op-den-Berg, Noordstraat | ||
Heist-op-den-Berg, OCMW | ||
Heist-op-den-Berg, Station | ||
Heist-op-den-Berg, Kapel | ||
Heist-op-den-Berg, College |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Vanwege de slechte financiële situatie van De Lijn werd in 2012 een actieplan uitgevoerd. In dit plan werden diverse maatregelen genomen voor betere financiën. Eén van deze maatregelen was dat het aanbod van het busvervoer beter afgestemd zou worden op de vraag. Voor deze lijn gold dat per 1 september 2012 alle ritten buiten de spitsuren opgeheven werden vanwege de (zeer) geringe bezetting. Alleen ten behoeve van scholieren in Heist-op-den-Berg en Aarschot bleven nog enkele ritten op schooltijden rijden. Daarbuiten moesten reizigers voortaan gebruik maken van de belbus.