Lijn
|
Route
|
Opmerking
|
Stadsdienst Enschede
|
1 |
Wesselerbrink - Boswinkel - Centrum - Station - Twekkelerveld - Drienerlo - Universiteit Twente |
|
2 |
Helmerhoek - Wesselerbrink - Centrum - Station - Roombeek - Deppenbroek |
|
3 |
Station - De Eschmarke - Glanerbrug |
|
4 |
Stroinkslanden - Centrum - Station - Centrum - Stadsveld - 't Zwering |
|
5 |
't Zwering - Stadsveld/Bruggert - Centrum - Station - Centrum - Hogeland |
|
6 |
Station - Centrum - 't Ribbelt - Stokhorst |
|
6 |
Station - Marssteden - Boekelo |
|
7 |
Station - Rigtersbleek - Bolhaar - Deppenbroek - Laares - Ribbelt - Centrum - Station |
Servicelijn Noord
|
7 |
Station - Pathmos - Bruggert - 't Zwering - Stadsveld - Helmerhoek - Wesselerbrink - MST - Centrum - Station |
Servicelijn Zuid
|
8 |
Buurtbus Zuidwijken |
Buurtbus
|
19 |
Centrum - Go Planet |
Niteliner
|
Stadsdienst Hengelo
|
10 |
Station - Berflo Es - Veldwijk |
|
11 |
Station - Klein Driene - Hasseler Es |
|
12 |
Groot Driene - Station - Ziekenhuisgroep Twente |
|
13 |
Station - Hengelose Es - Vossenbelt - Hasseler Es |
|
Stadsdienst Almelo
|
21 |
Station - Centrumplein - Twenteborg Ziekenhuis - Windmolenbroek - Centrumplein - Station |
|
22 |
Station - Centrumplein - Windmolenbroek - Twenteborg Ziekenhuis - Centrumplein - Station |
|
23 |
Station - Kluppelshuizen - Schelfhorst - Rumerslanden - Sluitersveld - Station |
|
24 |
Station - Sluitersveld - Rumerslanden - Schelfhorst - Kluppelshuizen - Station |
|
25 |
Station - Centrumplein - Kerkelanden - Aalderinkshoek |
|
26 |
Station - Centrumplein - Rembrandtlaan - Twenteborg Ziekenhuis |
|
27 |
Station - Centrumplein - Boomshoek - De Riet |
Uitgevoerd door CTS
|
28 |
Station - Centrumplein - Rohof - Twentepoort - Nijrees |
|
29 |
Station - Centrumplein - ROC De Sumpel |
Schoolbus
|
Stadsdienst Oldenzaal
|
65 |
Station - Centrum - Graven Es - De Thij |
|
Stadsdienst Nijverdal
|
72 |
Station - Groot Lochter |
|
Streeklijnen
|
9 |
Hengelo - Enschede |
|
14 |
Hengelo - Deurningen - Weerselo |
|
15 |
Hengelo - Enschede Universiteit |
Spitsbus
|
16 |
Hengelo - Enschede Universiteit |
Zondag na 16:00 uur
|
17 |
Hengelo - Enschede |
Spitsbus
|
18 |
Enschede - Hengelo |
Spitsbus
|
20 |
Enschede Centraal Station - Borculo Busstation |
Uitgevoerd door Syntus
|
51 |
Almelo - Zenderen - Borne - Hengelo |
|
53 |
Hengelo - Beckum - Haaksbergen |
|
59 |
Hengelo - Beckum - Haaksbergen |
|
60 |
Enschede - Lonneker - Oldenzaal |
|
61 |
Enschede - Lonneker - Losser - Overdinkel |
|
62 |
Enschede - Lonneker - Oldenzaal - Beuningen - Denekamp |
|
64 |
Almelo - Harbrinkhoek - Geesteren - Tubbergen - Vasse - Ootmarssum - Rossum - Oldenzaal - Losser - Overdinkel |
|
66 |
Almelo - Albergen - Fleringen - Weerselo - Oldenzaal |
|
76 |
Neede - Haaksbergen - Enschede |
|
80 |
Almelo - Vriezenveen - Westerhaar - Kloosterhaar - Bergentheim - Hardenberg |
|
81 |
Ommen - Eerde - Den Ham - Vroomshoop - Westerhaar |
|
83 |
Almelo - Aadorp - Vriezenveen |
|
96 |
Rijssen - Zuna - Nijverdal - Hellendoorn |
Uitgevoerd door Syntus
|
Buurtbussen
|
591 |
Tubbergen (< Fleringen < Albergen) - Geesteren - Langeveen |
|
592 |
Borne - Hertme - Saasveld - Weerselo |
|
593 |
Oldenzaal - De Lutte |
|
594 |
Den Ham/Daarlerveen - Daarle - Hellendoorn - Hulsen - Nijverdal |
|
595 |
Haaksbergen - Buurse |
|
596 |
Ootmarsum - Tilligte - Brecklenkamp - Lattrop - Denekamp |
|
599 |
Ootmarsum - Reutum - Weerselo - Rossum |
|